2733
2734
عنوان

16سالمه اما عاشق شدم دیگ دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 41 پست

آخی زود یادت میره

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هورمونه جدی نگیر 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2728
ولی طبق تجربیات تاپیکایی که اسی صفر کامنته هی میره جلو مشکوک به سرکاریه    صددرود و بدرود ...

مرسی از اینکه تجربیت دراختیارمون گزاشتی 😍😂تورو نداشتیم چیکار میکردیم😍😂❤

2738

من از ۱۲تا ۱۸ همه رو مبخاسم فکرمبکردم عاشقم هرکی میومد مجازیااا عاشق میشدم اهنگ مهراب مجیدخراطها😐بعد الان ۲۰سالمه مبخندم ب اون دوران😂زمان میبره یکم ولی همچبن ازیادمیبری یادش میوفتی میخندی 😑 کاهی باهاشون رویاسازی میکردم 🤣تاعروسی و..‌ پیش میرفتم دیگ ازسرم افتاد بخاطرسنته مخصوصا دهه هشتادی باشی بدتر

خواهر گلم این عشق نیست این وابستگیه.

خداروشکر کن ک ولت کرده،وگرنه معلوم نبود چه ضربه های جبران ناپذیری بهت وارد میشد.

این رابطه ها آخرش نافرجامه ک ضرر اصلی رو دختر می بینه.

سعی کن با هیچ پسری دوست نشی.اصلا رابطه با نامحرم هم گناهه

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

عزیزم شما هنوز خیلی سنت کمه ۱۶ سال تایم عاشق شدن نیست!

شما باید در حال حاضر روی تحصیل و آینده ات متمرکز باشی نه جنس مخالف؛این حس وابستگیه نه عشق نه دوست داشتن؛من با این که ۱۹ سال سن دارم هنوز هم فکر می کنم برای انتخاب شخص مناسب آماده نیستم شما که جای خود داری؛این هم بدون که همه دوستت دارم ها واقعی نیست؛همه حس ها هم موندگار نیست

عشق واقعی فقط عشق خدا به بنده و عشق مادر به فرزند هست پس بی خود و بی جهت خودت رو آزار نده و دلبستگی پیدا نکن؛امیدوارم قانع شده باشی🙌🏻❤️

آیدا شاملو هستم ! 🍓 این سایت یک محیط عمومی است و هم‌چنین تمام نظرات قابل احترام ؛ پس سعی کنیم برای پست ها و تاپیک های هم ارزش و احترام قائل شویم ؛ دوستان گرامی که با توهین به بنده و نظرات من واکنش نشان می دهند متشکر می شوم که به هیچ وجه پست بنده را ریپلای نفرمائید به این خاطر که بنده در شأن خود درگیر شدن را نمی بینم ! 🙌🏻 هم‌چنین با نهایت احترام قائل بودن برای شما هر گونه تاپیک های توهین به قومیت ها و خرافات ها و غیر اخلاق بودن را گزارش می کنم ! 🙌🏻