2703
2553
عنوان

بیاید از محصولات مراقبتی پوستتون عکس بزارید بهتر شده صورتتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1455 بازدید | 40 پست

به به😍😍عاشق اینم لوازم ارایش و محصولات مراقبت پوستی ببینم فقط😂😍😍صورتت جوش نمیزنه؟ من پیشونیم افتضاحه اونقدر ریز جوش میزنه

عزیزان لطفا برای عاقبت بخیر شدنم یه صلوات بفرستید.❤اخه خیلی تعریف شنیدم از دعای نی نی سایتیا😍❤من میخوام خیابونای شهرو با تو گَز کنم💔دارمش ولی ندارمش💔💔بعضی موقع ها همه چیز هست ولی به جز اونی که باید باشه🥺💔کنکور دارم امسال برام دعا کنید😍❤ کاربری هستم بدون اینکه قضاوتت کنم جوابتو میدم 🙃😍
اینا هستن 

خب معرفی میکنی عزیزم

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم واسه جوش باید هم تغذیه رو رعایت کنی هم بهداشت 

صبح و شب صورتتو با پن ضد جوش درمالیفت بشور 

روبالشتی و حوله ات رو زود به زود بشور 

شکلات و فست فود و غذاهای سرخ کردنی و ادویه دار کمتر بخور 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2720

چق زیاد😍

کدومش بیشتر دوست داری و استفاده میکنی

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
دیگه هرچی عکس داشتم گذاشتم😂

عالیه😍😍😍😍😍روحم تازه شد😂😂😍😍 من پیشونیم خیلی جوش ریز میزنم علتش چیه؟ بینیمم کرم پودر میزنم خیلی بد پوسته پوسته میشه 

عزیزان لطفا برای عاقبت بخیر شدنم یه صلوات بفرستید.❤اخه خیلی تعریف شنیدم از دعای نی نی سایتیا😍❤من میخوام خیابونای شهرو با تو گَز کنم💔دارمش ولی ندارمش💔💔بعضی موقع ها همه چیز هست ولی به جز اونی که باید باشه🥺💔کنکور دارم امسال برام دعا کنید😍❤ کاربری هستم بدون اینکه قضاوتت کنم جوابتو میدم 🙃😍
2714
به به😍😍عاشق اینم لوازم ارایش و محصولات مراقبت پوستی ببینم فقط😂😍😍صورتت جوش نمیزنه؟ من پیشونیم اف ...

منم میدوووستم .. صورت من فوق العاده چربه و مستعد جوش .. پس صد در صد عادیه که جوش بزنه ولی کنترع شده مثلا ماهی یکی ۲ تا ... خلاصه خیلی بهتر شده فقطم مراقبت نیست که عامل جوش میتونه تغذیه .. خواب کافی .. مشکل داخلی .. استرس و... خیلی چیزای دیگه باشه

عالیه😍😍😍😍😍روحم تازه شد😂😂😍😍 من پیشونیم خیلی جوش ریز میزنم علتش چیه؟ بینیمم کرم پودر میزنم خی ...

جوش زیر پوستی باید لایه بردار ahaبزنی بیاد سطح پوستت بعدم ضدجوش بزنی رو جوشا

اگرم جای جوش لک شد ترمیم کننده بزنی 

برای اینکه جوش ها بیاد سطح پوست اسکراب هم خوبه 

ولی اگه جوش فعال داری اسکراب نکن

چق زیاد😍 کدومش بیشتر دوست داری و استفاده میکنی

همشوووون مث بچه هامن 😂 تی تری و خیلی میدوستم مخصوصا تونرش ، آبرسان وچه و اوردینری هم عالی ان برای پوست چرب سریع جذب میشه جوشم نمیزنی باهاش 

2706