2733
2734

سخته... ولی باید چیزهایی که تو زندگی خوشحالت میکنه پیدا کنی و تلاش کنی که پیشرفت کنی... خیلی حس خوبی بهت میده همچی چهره نیست ولی خب نمیشه نادیدش گرفت سعی کنی ماسک بزنی به موهات برسی و گاها ارایش ملیح کنی که حس بهتری به خودت داشته باشی...

ولی هیچوقت جلو کسی نگو زشتی خودتو تحقیر نکن بعدا خیلی دلت از خودت میگیره منم اینجوری بودم البته

اگه دلتون گرفته بگید براتون حمد بخونم♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم چشامو چی کنم چاله و ریزه و تازه زیرشم سیاه

ارایش .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738

منم زشتم

میخام مهریم رو ک گرفتم هم پروتز کنم هم ب پوستم برسم

لاغر هم شدم یکم بازم تو رژیمم

اگ خوب نیستی باید تلاش کنی برا خوشگل شدن

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊

اسی از اسمت معلومه🤣🤣🤣 

ن شوخی کردم خواهری من خودم زیاد ب چش خودم نمیام اما بارها منو از مادرشوهرم خاستگاری کردن اونم گفته بابا این عروسمه 😒 حتی اگ زشتی اعتماد بنفس داشته باش و ارزش قائل شو واسه خودت اونوقت ببین چقد ب چش اطرافیانت میای

شمااگه برفرضم چهره ی خیلی خوبی نداری نبایدبه کسی اجازه بدی ازچهرت انتقادکنه اصلا شکسته نفسی نکن . ازاسمی ک گذاشتی معلومه وضع اعتمادبنفست چجوره

هروقت اسم کاربریمو دیدی فقط بگو خدایابه زندگیش آرامش بده. یه دنیاممنونت میشم بااین دعای قشنگت💔🥀💜
پولم همه اونقدر ندارن بیان کلی رو چهرشون بذارن عمل بینی ۲۰ تومنه😐

دیگه اونش دست من نیس 😂 ولی ی سری مشکلا رو میشه تو خونه حل کرد مشکلت چیه؟

آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی کی بود؟ کجا رفت؟ چرا بود و چرا نیست!🎀
اسی عکستو بزار شاید ت اینطوری فک میکنی مگه کسی تا حالا بهت گفته زشتی؟

آره  شوهرم . آخرم طلاقم داد .   هروقتم با کسی رفتم تو خیابون  با هرکی رفتم همه ی پسرا به دوستم یا کسی ک همراهم بود توجه کردن

2706