2726

همش با دخترش یعنی خواهر شوهرم میرن خونشون  یا با جاریم هماهنگ میکنن ۳ تایی میان خونه ما باهم خرید میرن باهم خیلی صمیمین اصلا نشده تنها خونه ما بیان حتی یه بارم نشده به من بگن تو هم بیا یا زنگ بزنن‌بگن مثلا ما داریم میریم خونه فلانی توهم میای یا نه  

بعد تازه غرغرم  میکنن تو هیچ نمیای خونه ما

من چند بار خونه جاریم تنهایی رفتم ولی اون از ترس مادرشوهرم تا حالا  تنها خونه ی من نیومده فقط چسبه به اونا...

یه حس غریبگی بدیه😔😔

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده

بهتر😃😃😃😃

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برامنم همینه .منم بهشون اصلا محل نمیدم‌اونارو میخوام‌چیگار   

من خوبم، از وقتی به حرف آدم ها توجهی نمیکنم ، خوبم !دیگه برام مهم نیست وقتی دارم زیر بارون پاهامو محکم‌ روی آب جمع شده گوشه جوب‌ میکوبم و تو‌ دنیای دخترونه خودم میخندم اون رهگذری که معلوم نیست ارث چی رو از من می خواد و با غضب نگام می‌کنه ، چی پیش خودش فکر می‌کنه !قضاوت و رفتارای آدم ها رو مثل موهام انداختم پشت گوشم ، نه میبینمشون نه اذیت میشم ، آروم و ساکت پشت گوشم لونه کردن و من تو دنیام می‌رقصم ، قهقهه می‌زنم ، و هرچقدر بخوام دیوونه میشم ..خوبم ، خیلی بهترم از وقتی فهمیدم تو دنیا یکی هست 

واقعا اصلا انقدر رفتار مادرشوهر و خواهرشوهر با جاریهات نباید برات مهم باشه. من که ممنون دار جاریهام هستم از بس تو پاچه مادرشوهرم هستن دیگه اونا کاری به کار من ندارن😁😁