2726

تروخدا جبهه نگیرید 

تازگیا دل نازک شدم🥺

زود دلم میگیره

شاید جون زیادی باهام بداخلاقن 

دیشب سر ی موضوعی خانواده ام خیلی بد دعوا کردن ( دعوای فامیلی)

بعد این روزا جوریه ک زیاد باهاشون برخورد دارم

به نظرتون رفتارم چطور باشه؟

سلامشون کنم یا ن؟

یا اصلا نگاهشون نمیکنم

واقعا موندم 

حالم بهم میخوره از بس بلد نیستم درست تصیم بگیرم

چکار بقیه داری سلامتو کن 

احترام بذار به بقیه

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عادی باش

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤

اگه توی دعوا به خود شما توهین نشده و بحث دعوا درمورد شما نبوده لزومی نداره شما با بقیه قهر کنید 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
خب بابام با فامیل دعوا کردن  داداشام.و...

یه سلام دسته جمعی کن بیخی 

اگه اوضاح خیلی خرابه ساکت بشین دوغتو بنوش

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2706