2737
2734

جوادالائمه چون جوان ترین امام بودن وشهید شدن خیلی جواب میده مخصوصا برای ازدواج وخانه دار شدن من شنیدم وهمچنین امام موسی کاظم چله یا نذر صلوات 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم همینم ....

دعا میکنم دلت واشه خوش شه به چیزی ک میخای...

برام لطفا دعا کن الساعه فردمدنظرم دلش بلرزه از نبودنمو دلش منو بخواد و با عشق دوطرفه و پشیمونی بیاد سمتم با هم ازدواج کنیم معجزه بشه ...

خواهش میکنم دعام کنید... دعاتون میکنم . هرکس دعا کرد لایک کنه😔😔😔  دیگه بریدمممم

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
منم حاجتم ازدواج هست

نمیشه ما بگیم کدوم امام سمت دلت به هر امامی هست خودت هدیه کن ولی برای ازدواج جوادالائمه زیادهست هرچی که هست بخواه یه ازدواج خوب با عاقبت بخیری نصیبت کنه 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم
منم همینم .... دعا میکنم دلت واشه خوش شه به چیزی ک میخای... برام لطفا دعا کن الساعه فردمدنظر ...

انشالله درست بشه مشکلتون حاجتتون روا حمد خوندم واستون

التماس دعای زیاد🙏🙏🙏

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
2738

یاسین رو میگن به حضرت زهرا تقدیم کنید

ولی کلا هر بزرگواری که به دلت افتاده خوبه

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی... یا اله العاصین! برای من گناهکار روسیاه معجزه کن... هر کس امضام رو خوند و دعام کرد بهم بگه تا منم دعاش کنم، خیلی مستاصلم😔
انشالله درست بشه مشکلتون حاجتتون روا حمد خوندم واستون التماس دعای زیاد🙏🙏🙏

حاجتروا باشی . دعات میکنم ❤ هروقت یادم بودی دعام کن خیییلی محتاجم . من هیچکسو ندارم جز خدا... دعا کن خدا به دل من کار کنه خواهش میکنم ❤❤❤😔😔😔😔

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
منم حاجتم ازدواج هست

چطوریه این چله میشه توضیح بدین منم بگیرم؟

از کی باید شروع بشه؟به کی متوسل بشم؟هربارچند دفعه بخونم سوره رو؟......

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
حاجتروا باشی . دعات میکنم ❤ هروقت یادم بودی دعام کن خیییلی محتاجم . من هیچکسو ندارم جز خدا... دعا کن ...

چشم حتما❤❤❤❤

شما واسه ازدواجم و موفقیتم تو امتحانام خیلی داعاکن🙏

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
چشم حتما❤❤❤❤ شما واسه ازدواجم و موفقیتم تو ماتحانام خیلی داعاکن🙏

حتما ❤فدات مهربون

منم همینم .... دعا میکنم دلت واشه خوش شه به چیزی ک میخای... برام لطفا دعا کن الساعه فردمدنظر ...

من برای ازدواجم خیلی گرهای کور داشتم حتی تا پای عقد رفتم نشد باخدا بشین خالصانه تو سجده حرف بزن ودرد دل کن ان شالله خدا خودش درست کنه برات هیچ دستی از خدا بالاتر نیست 

2706