2737
2739
عنوان

دخیا این شال قشنگه سفارش بدم؟؟؟ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1297 بازدید | 64 پست

وای عشقم😍😍😍

چقد خوش سلیقه ای تو

عشق اول خودمی دیگه😆😆😆

اره قشنگه:/

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای کی میخوای سفارش بدی؟؟؟مینو یا غزال گریز پا یا مائده عشق اولت؟؟؟؟؟😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

هعی خواهر منو فراموش کرده  

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
از کامرانی بپرس😂

خودش کامرانیه   

2738
اخه تو دیگه رفتی با اقای حیدری☹️

چیکار کنم کامرانی که منو نمیخواد

دیگه نمیتونستم ترشیده بمونم😂😂😂

راستشو بگیییییید خب کد تخفیف دارم میتونم نصف قیمت بخرمش صد تومنه ،پنجاه پام در میاد  یاللااا ...

میگم شما که روحی. می تونی بری شهرشون. الان یه سر برو توی انبار صاحب پیج. قششششنگ کیفیت شال رو براندازکن سرت کلاه نره😝😂😂😂

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
2706