2726
عنوان

مشاور

82 بازدید | 13 پست

سلام اینجامشاوری نیست که باهاش یکم فقط مشورت کنم؟رایگان؟والاحزب زیادی نمیزنم شاید ۱۰ دقیقه وقتشوبگیرم

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جانم بفرماید

سلام  عزیزم.من یازدهمم تجربی.  من دهمووراستش اولاشوخوب خوندم واخراشواصلانخوندم یازدهمم همینطور. بعدالان خیلی استرس دارم.چون هرجورکه حساب میکنم موقع امتحانات ترم نمیرسم یازدهموبخونم همه رومثلا فکرکن واسه ریاضی ۵ زوزوقت داشتع باشم ومن نمیتونم توی ۵ روز ۸ فصل بخونم.واسه همین گفتم کلامدرسع و...بیخیال شم و ازاول اول شروع کنم یعنی ازدهم.میخوام دهموبخونم تواین مدت وتابستون یازدهم.اخه اگه الان یازدهم بخونم مثلایه سری فصول هست که مربزو به دهمه وچون اون قسمتارونخوندم گیج میشم.گفتم پس ازاول بخونم

واسه همین عزیزم نمیدونم دلم یه جوریه اصلاگیج شدم چه جوری بخونم دقیق؟اینجوری بخونم که مثلااول کلا ریاضی دهموتموم کنم بعدبرم سرآع زیست...یانه اول یه فصل ریاضی بخونم بعدبرم یه فصل زیست..یانه درطول روز یکم ریاضی یکم زیست؟

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔

@aaaa77hhh    

@sannam    

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞
عزیزم ببین توی پیام گنجانجده نمیشه توضیحات فقط و فقط یا ایدی تل گرام بدید بهتون وویس بدم

ایدی ندارم بخدا

شماایدیتونومیدید بهتون پیام بدم توتلگرام؟

سلام  عزیزم.من یازدهمم تجربی.  من دهمووراستش اولاشوخوب خوندم واخراشواصلانخوندم یازدهمم همی ...

به نظرم الان فقط و فقط تمرکزتو بزار رو درسای یازدهم و تا جایی که میتونی همگام با امتحانا درسا رو بخون و تست زنیم داشته باش براشون و تا حدودیم خلاصه بنویس 

اینجوری اولا امتحانا رو از دست نمیدی و معدلت تاثیر بدی تو روحیت نمیزاره 

دوما استرس نمیگیری و گیج نمیشه 

سوما الان که تو جوشی و بالاخره کلاسا هست و میتونی رفع اشکال کنی خیلی بهتره یه یازدهم رو یه دور بکنی 

بعد از امتحانا با برنامه کانون شروع کن و تو تابتون دهم و یازدهم رو مرور کن کامل و تستشو کار کن و ببندشون