2726
عنوان

کدومش خوشمزه ترررره؟؟

281 بازدید | 22 پست

https://s4.uupload.ir/files/img-20210514-wa0009_pjuw.jpeg

فردا واسه صبحانه با قهوه بخورم؟😋

رژیم بودم حدودا یه سالی میشه کیک شیرینی از بیرون نخوردم😑💔

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه رژیمی داشتی چقدر کم کردی؟

کالری شماری ۳۰ کیلو تقریبا

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
2728

کاکائوییه

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
کالری شماری ۳۰ کیلو تقریبا

ورزش چی؟ 

روزی چندتا کالری؟

واقعا یک سال هیچ چیز شیرینی نخوردی؟افرین من اصلا اراده ندارم

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

آقا یکی به من بگه کالری شماری چجوریه؟ من برنامش رو گرفتم میگه مثلا چندگرم برای نهار برنج خوردی. خو من از کجا بدونم چند گرمه 😭ترازو ندارما

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
ورزش چی؟  روزی چندتا کالری؟ واقعا یک سال هیچ چیز شیرینی نخوردی؟افرین من اصلا اراده ندارم

ورزش خیلی کم سر جمع شاید هفته ای دو ساعت.کالری هم‌ متغیر بود چون من رژیممو با فستینگ شروع کردم اوایل زیر ۱۰۰۰ بودم بعد که ۱۰ کیلو کم کردم اومدم بالای ۱۰۰۰ و فست

اصلا شيريني نخوردي يكسال؟

شیرینی از بیرون نخریدم نخوردم....خونگی اره ولی خیلی کم

آقا یکی به من بگه کالری شماری چجوریه؟ من برنامش رو گرفتم میگه مثلا چندگرم برای نهار برنج خوردی. خو م ...

چه برنامه ای نصب کردی؟من مانکن داشتم واحدای دیگه هم داشت مثل کفگیر،قاشق،لیوان...

از دستات معلومه خیلی لاغر شدییی ایول اراده یکسالللل😍 چند کیلویی؟ بنظر من شکلاتی😍

مررسی😍🥰

راستش امروز رفتم رو ترازو با اینکه میخواستم وزنم ثابت بمونه باز کم‌کردم😑۴۴ کیلوهستم

2706