1874
2075

ی رنگ مو بالای ی تومن میگیرن تازه اگه ساده باشه و موی کوتاه من موهام تا روی شونمه بنظرتون چقد پول رنگ میگیرن؟؟؟

رنگ مو چن تومن کاشت ناخن کاشت مژه پاکسازی صورت ک دیگه نگممممم ی ماسک زغال و خیار میزارن ۵۰۰🙄🙄🙄🙄🙄🙄

نظرتون چیه؟

راستی برا اینکه ابرومو قهوه ای متوسط کنم چ رنگی بگیرم چ اکسیدانی

( 🐐ار) ینی بزار🤪⬅️⬅️اختراع خودمه😁😁هرجا اینو دیدین بدونین منم🤪😁😁😁😁با تشکر🤪😂😂😂.نخندین🤪                                                                         🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️من با همه ی کائنات در سازشم💛💛💛من همه رو دوس دارم💛💛💛💛من به همه عشق میدم و عشق دریافت میکنم💛💛💛💛💛💛من در فرکانس بالای انرژی هستم💛💛🧚‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️             برای هم عشق بفرستین.کاش بدونین تمام جهان براساس ارتعاشه لطفا آگاهیتونو بالا ببرین 🌿☘🍀🌱🌱🍀☘🌿عشق بالاترین ارتعاش رو داره عشق مطلق☘🌿🍀🌿☘🌱🌿☘🍀

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
خب باید براشون به صرفه دیگه!

آخه مگه دوتا تیوپ رنگ مورو چقد میگیرن ک ۲تومن میگیرن

( 🐐ار) ینی بزار🤪⬅️⬅️اختراع خودمه😁😁هرجا اینو دیدین بدونین منم🤪😁😁😁😁با تشکر🤪😂😂😂.نخندین🤪                                                                         🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️من با همه ی کائنات در سازشم💛💛💛من همه رو دوس دارم💛💛💛💛من به همه عشق میدم و عشق دریافت میکنم💛💛💛💛💛💛من در فرکانس بالای انرژی هستم💛💛🧚‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️             برای هم عشق بفرستین.کاش بدونین تمام جهان براساس ارتعاشه لطفا آگاهیتونو بالا ببرین 🌿☘🍀🌱🌱🍀☘🌿عشق بالاترین ارتعاش رو داره عشق مطلق☘🌿🍀🌿☘🌱🌿☘🍀

موهات اگه رویه شونته ۱۵۰۰ میشه مامانم رفت آرایشگاه رنگ کرد اومد بهم گفت موهای تنم فر شد 😐

𖤐⃟🖤••𝙎𝙄𝙇𝙀𝙉𝘾𝙀 𝙄𝙎 𝘽𝙀𝘼𝙐𝙏𝙄𝙁𝙐𝙇 𝙒𝙃𝙄𝙇𝙀 𝙋𝙀𝙊𝙋𝙇𝙀 𝙇𝙄𝙀  سکوت چ زیباست وقتی همه دروغ میگویند !💔

خیلی زیاد تر از هزینه اشون پول میگیرن 

کاش خاورمیانه سراسر شنزار بود،جنگ نداشت و به جای تمام این هزاران چاه نفت که برای مردمش نصیبی جز اشک و دود ندارد هزار نزار قبانی داشت ..بامن میرقصی و در گوشم حرف میزنی ،کلماتی میگویی که به هیچ کلمه ای نمی ماند،دستم را میگیری و مرا بر فراز ابرها مینشانی...و مرا باخود میبرد ،مراباخود تا میهمانی گل های شب بو می برد و من همچون طفلی در دستان او و مثل پری که نسیم اورا باخود می برد...دستانش به من آفتاب را میبخشد و به من تابستان را میبخشد و دسته ی پرستوهای مهاجر...و به من می گوید که من شاهکار او هستم و میگوید با ستارگان برابری میکنم#نزار_قبانی

اگه بلدی خب خودت بگیر بمال

baharr_76 سابقم  شک نکن درست در لحظه ی آخر، در اوج  توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد، خدا از راه می رسد.... 😍😍😍خدایا شکرت که همیشه بهم لطف داشتی و معجزه کردی برام عاشقتم مهربونم❤🙏
2032
رنگ بگیر خودت بمال به کلت

خو رنگ دلخواهم در نمیاد

موهات اگه رویه شونته ۱۵۰۰ میشه مامانم رفت آرایشگاه رنگ کرد اومد بهم گفت موهای تنم فر شد 😐

۱۵۰۰😑😑😑

2051
خیلی زیاد تر از هزینه اشون پول میگیرن 

عزیزم موادا واقعا گرونه

baharr_76 سابقم  شک نکن درست در لحظه ی آخر، در اوج  توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد، خدا از راه می رسد.... 😍😍😍خدایا شکرت که همیشه بهم لطف داشتی و معجزه کردی برام عاشقتم مهربونم❤🙏
1718