1874
2075

من خودم تازه شروع کردم گفتم به شما هم بگم خواستید راجبش براتون توضیح بدم

کسی ک کارو ب من معرفی کرد گفت میانگین یکونیم درامد دارم ازش بستگی به فعالیت خودتون داره

و اینکه اگه فک میکنید کلاه برداریه باید بگم اصلا نیاز ب پولی نیست قبل یا بعدش و من خودم دارم کار میکنم پولمم برداشت کردم 

فقط چون خودم ی مدت خ نیاز داشتم به ی منبع درامد و پیدا نمیکردم گفتم شاید بقیه هم مثه من دنبال کار باشن 

ایدیه تلم @s_m078 خواستید پیعم بدید

تیکر بارداری نیست:/
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

همینجا بگو

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺                                  شروع رژیم و ورزش 1400/2/8 وزن شروع69. هدف اول65🔒هدف دوم62🔒هدف نهایی58🔒

وا خوب همینجا بگو دیگه چه اصراریه برن تل 😐

اگه به یه دختر بگی خوشگله واسه چند لحظه باور میکنه ولی اگه بهش بگی زشتهتمام عمرش باور میکنه .                       میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی لطفا ؟🥺❤                                                                                          زَرق و برق بدلیجات اسیرت نکند           ماه را گم نکنی بینِ چراغانی ها…!
2051
2081
تل نداری درخواست بده

درخواست دادم

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺                                  شروع رژیم و ورزش 1400/2/8 وزن شروع69. هدف اول65🔒هدف دوم62🔒هدف نهایی58🔒

هرکی میگه بیا بهت پول بدم یعنی واسه پولداری خودم به تواحتیاج دارم

قدیما کسی توسایت حرف بی‌ربط وبد میزد توفکراین بودیم این کاربر مرد یازن؟! الآن توفکراینیم اصلا طرف آدمه!!!  .

همون کاری که  شرط میزاری  نمیدونم داخل گروه توضیح میدن نیست😐

من ۶ساله اینجا  عضو هستم  و این ۷ کاربریم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه    فقط دوستان لطفا  قپی نیاین بیشتر تون چشم تون به کاربر جدید میفته میخاین دستش بندازین😑من خودم خاک خورده ای سایتم  ✋  (و یه نصیحت به شماها  طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی گیاتونو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه -دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) چاکر  همه با مرام ها👊
1718