2733
2734
عنوان

کم حرفی و پرحرفی

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی کم حرفا جذابن؟

به نظر من وقتی کل زندگیت رو تعریف میکنی و ساده ای جذابیتت کمتره آدم های کم حرف مثل رازن البته خودم همیشه برای شکستن سکوت حرف میزنم اهل غیبت هم نیستما اما کلی گاهی زیاد صحبت میکنم و نتونستم ترک کنم

هرجور عشقت میکشه زندگی کن فکر بقیه برات مهم نباشه  اگه اون تایم با پرحرفی. حال دلت خوب بوده دی ...

وای مرسی واله از سه روز پیش ذهنم درگیر مهمانی و غذا و ...بوده الان هم که اومدن و رفتن دارم فک میکنم چرا انقد تعریف کردم و بگو بخند بودم ...البته اونم استقبال و همراهی میکردا اما میگم نکنه بگه چقد حرف زد بیشتر هم برا شکستن سکوت حرف میزنم نه جهت وراجی 

2731
وای مرسی واله از سه روز پیش ذهنم درگیر مهمانی و غذا و ...بوده الان هم که اومدن و رفتن دارم فک میکنم ...

چقدر خوب ک اجتماعی هستی نه اصلااااا این فکر رو نکن 

کارت خیلی هم خوب بوده 

دو دقیقه میشینیم کنار هم حرف بزنیم بخوایم کلاس بذاریم و همه تو فاز سکوت ک همون تنها نشستیم دیگه چ کاریه 

نیازی ب سرزنش خودت نیست کارت درست بوده

و گاهی واقعا کلافه کننده

حالا فکر کن همسرت درونگرا باشه و خودت برونگرا در عالی‌ترین سطح...🤧

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی... یا اله العاصین! برای من گناهکار روسیاه معجزه کن... هر کس امضام رو خوند و دعام کرد بهم بگه تا منم دعاش کنم، خیلی مستاصلم😔
2738

دقیقا من و شوهرم دوقطب مخالفیم، من کم حرف و اروم اون پرحرف و شیطون. خداروشکر میکنم بخاطر اینکه شوهرم پرحرفه وگرنه گیر یه ادم مثل خودم می افتادم زندگی خسته کننده میشد

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

وای نه

من کم حرفم اصلا خیلی بده مخصوصا تو رابطه عاطفیم... 

وقتایی که تلفني حرف میزنیم یا بیرون میریم بعدش خیلی ناراحت میشم حس میکنم ازم خسته شد😫😫

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
دقیقا من و شوهرم دوقطب مخالفیم، من کم حرف و اروم اون پرحرف و شیطون. خداروشکر میکنم بخاطر اینکه شوهرم ...

خداروشکر که دوست داری این ویژگیش رو ...اابته بستگی به مکان  هم داره که کجا حرف میزنی 

خداروشکر که دوست داری این ویژگیش رو ...اابته بستگی به مکان  هم داره که کجا حرف میزنی

کلا وراجه همه رو به حرف میکشه و باهمه هم سریع رفیق میشه😂

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2706