2726
عنوان

سوتی های افتضاحتون😂😁

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 23 پست

ی سوتی بد دادم خیلی

باشلوارکی بودم ک کمر از شورت نبود و تاپ رو نافی و کاملا بدنم برهنه مانند بود

ذر زدن فک کردم مادرشوهرمع همینجوری در و باز کردم خودمم جلوش دوتا اقا بودن ازهمکارای همسرم وسیله میخواستن منم تا چنددقیقه شک نگاشون کردم بعد سریع رفتم پشت در گفتم الان صداش میکنم🤯

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اومدم بگم ساندویچ   کتلت  گفتم  ساندویچ ( ک ثلت )

یه بارم  اومدم  روی لیست حضور غیاب کلاس دانشگاه اسممو به استاد نشون بدم ک غیبت جلسه قبل رو درست کنه  لاک  البالویی زده بودم  داشتم دنبال اسمم میگشتم دستم کشیده شد رو لیست استاد از بالا ب پایین  یه خط البالویی کشیده شد  استاده انقددعوام کرد گفت یه رنگ ملایم تر میزدی خانم بعدم عصبی شده غیبتمم درست نکرد

یه بار هم داداشم هی می رفت هی می اومد در میزد داشتیم می رفتیم بیرون منم داشتم ارایش  می کردم یهو در زد عصبانی در باز کردم ولی داداشم نبود . آقای...همسر طبقه بالایی بود ‌ با این که موقع باز کردن در داد زدم اهههه چقدر میزنی کار ندارم با این که تی شرت تنم بود و بدون حجاب هم بودم کاری ندارم ولی نقطه نقطه کرم رو صورتم زده بودم تا اومد بلند کنم در زد 😭

2728

ببخشید نمیتونم جواب همه رو بدم

ولی همتونن برین به افق چون سوتی های همتونو خوندم

سوتی هاتون بدتر منه که

افق براتون جا رزرو کردم

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌
@ژیناگلمن   نیستی تازگیا @ملکه_عاشق     @نفس_آقام     @کاکتوس_مهر ...

نمیام سایت

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh