2058
2075
عنوان

سوتی های افتضاحتون😂😁

215 بازدید | 23 پست

خودم که خدای سوتیم

میخواستم بگم این کیسه رو بگیر گفتم این کرست رو بگیر

😓😓😓😳😃😌

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

به استادم گفتم مامان

ی بارم گفتم عزیز🥴

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝
2077

یه بار پرستار بود وشب یلدا باهم حالا ماهم تو بیمارستان بودیم. داشتم باهمکارم درمورد اون یکی پرستاره صحبت میکردم بدشو میگفتم یهو دیدم تو دست‌شویی همون اتاقی هست که ما بودیم یعنی مردم اون روز زهرمار شد برام

بعد از رو هم نمی‌رفتم بهش گفتم خب واقعا تو همینی 😐😐😐🙄😭

2032
یه بار پرستار بود وشب یلدا باهم حالا ماهم تو بیمارستان بودیم. داشتم باهمکارم درمورد اون یکی پرستاره ...

😳😳😳 من بودم میرفتم به افققق

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌
2064

ی سوتی بد دادم خیلی

باشلوارکی بودم ک کمر از شورت نبود و تاپ رو نافی و کاملا بدنم برهنه مانند بود

ذر زدن فک کردم مادرشوهرمع همینجوری در و باز کردم خودمم جلوش دوتا اقا بودن ازهمکارای همسرم وسیله میخواستن منم تا چنددقیقه شک نگاشون کردم بعد سریع رفتم پشت در گفتم الان صداش میکنم🤯

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

اومدم بگم ساندویچ   کتلت  گفتم  ساندویچ ( ک ثلت )

یه بارم  اومدم  روی لیست حضور غیاب کلاس دانشگاه اسممو به استاد نشون بدم ک غیبت جلسه قبل رو درست کنه  لاک  البالویی زده بودم  داشتم دنبال اسمم میگشتم دستم کشیده شد رو لیست استاد از بالا ب پایین  یه خط البالویی کشیده شد  استاده انقددعوام کرد گفت یه رنگ ملایم تر میزدی خانم بعدم عصبی شده غیبتمم درست نکرد

یه بار هم داداشم هی می رفت هی می اومد در میزد داشتیم می رفتیم بیرون منم داشتم ارایش  می کردم یهو در زد عصبانی در باز کردم ولی داداشم نبود . آقای...همسر طبقه بالایی بود ‌ با این که موقع باز کردن در داد زدم اهههه چقدر میزنی کار ندارم با این که تی شرت تنم بود و بدون حجاب هم بودم کاری ندارم ولی نقطه نقطه کرم رو صورتم زده بودم تا اومد بلند کنم در زد 😭

1718