2733
2739

ممنون ازتون

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😔منکه بچه ندارم ولی اگه داری مامان میشی دعام کن منم بشم

به امید خدا ۱۴۰۰/۸/۶بیبی چکم در اوج ناباوری مثبت شد آزمایشمم مثبت شد دعا کنید سالم و صالح بیاد بغلم محتاجم به دعای تک تکتون مامانی منتظرتم سالم بیای بغلم😍
2728

زیاد لباس نگیر عزیزم چون بچه زود بزرگ میشه دیگه لباسها قابل استفاده نیست 

انواع عروسکهای بافتنی و دستسازه های هنری شیک و زیبا بهترین هدیه برای آنهایی که دوستشان دارید 🌺🌺🌺چقدر خوبه که توی این اوضاع از مشاغل خانگی حمایت کنیم💖💖💖ادرس پیج در اینستاگرام 👇👇👇👇https://instagram.com/dastsaze.princess?igshid=ob9i3b4eoclr

عزیزم پنج دست بگیر سایز صفر و یک 

اصلاااا اصلا سایزای دیگرو نخر اشتباه منو نکن جوگیر شدم کلی چیز خریدم نفهمیدم یچه کی بزرگ شد نصفشم تنش نکردم 

میگم پنج دست چون هی بالا میاره روزی چند بار باید عوض کنی

بعدا که بزرگ شد بسته با جثه و اندازه بدنش میتونی براش لباس بخری به امید خدا 

یه موقع میبینی بچه درشته هرچی میخری میمونه رو دستت 

اصلااا اصلا برای یکی دوسالگیش از الان لباس نگیر 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
صفر و یک سایز های بزرگ تر بزار وفتی بزرگ شد...  سایز دوصغر هم بگیر اما خیلی کم

مثلاً سایز صفر یک دست  ۱۹تیکه با ی ست بیمارستانی و چندتا شلوار اضافه 

سایز ۱ دو سه دست بلوز و شلوار و زیر دکمه کافیه؟؟؟

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
2738
😔منکه بچه ندارم ولی اگه داری مامان میشی دعام کن منم بشم

انشالله عزیزم شماهم بزودی مامان بشی

مثلاً سایز صفر یک دست  ۱۹تیکه با ی ست بیمارستانی و چندتا شلوار اضافه  سایز ۱ دو سه دست بل ...

کافیه گلم 

نهایتا میری یه دست دیگم میخری اگه کم اومد

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

صفر یک دست بیشتر نگیر شاید بچه درشت باشه اگر نیاز بود بعدا میخری ولی سایز یک بیشتر بخر یه سرویس کامل سایز یک بخر و بقیه را تکه تکه بخر مثلا فقط بلوز و شلوار خرده ریز دیگه نخر دو دست سرهمی بخر دو دست بلوز شلوار

سایز دو هم یک دست بخر که داشته باشی بعدا بازم میخری

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
زیاد لباس نگیر عزیزم چون بچه زود بزرگ میشه دیگه لباسها قابل استفاده نیست 

آره عزیزم میشه بگی چند دست بگیرم؟

انشالله عزیزم شماهم بزودی مامان بشی

دعام کن توروخدا

به امید خدا ۱۴۰۰/۸/۶بیبی چکم در اوج ناباوری مثبت شد آزمایشمم مثبت شد دعا کنید سالم و صالح بیاد بغلم محتاجم به دعای تک تکتون مامانی منتظرتم سالم بیای بغلم😍

من یه نوزده تیکه سایز صفر

۵ تیکه سایز ۱ و سه دست لباس دیگه

سایز ۲ و ۳ هم از هر کدوم سه دست خریدم

توی همه سایزها هم دو دست لباس مهمونی 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2706