2737
2739
عنوان

بلایی که دوس دارم سر آنتن های سایت در بیارم🤬

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 24 پست
شما شیرازی هستین؟ پروفایلتون عکس یه بلاگر شیرازیه😍

ببخشید اسم بلاگر چیه میشه بگید؟ 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

من فقط برای مفسدین فی الارض کسایی که تاپیک و حرف استغفراللهی می زنن نی نی یار تگ می کنم

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂خانوم اجازه فلانی تو کلاس رقصید

من که فقط برای تاپیکی جنسی 

نی نی یار رو تگ میکنم بعضی تاپیکا هم  ممکنه توهین 

به شخصیت فرد باشه و باعث ناراحتی بشه 

اگه هم جلوی همچین کاربرایی گرفته نشه اونوقت تو سایت 

امنیت نداریم...

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
😂😂😂خانوم اجازه فلانی تو کلاس رقصید

هعیییییی

یه بیشعور کم تربیت همیشه من و به معلم لو می داد

فقط چون زیر لب اهنگ می خوندم قر می دادم

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2728
من فقط برای مفسدین فی الارض کسایی که تاپیک و حرف استغفراللهی می زنن نی نی یار تگ می کنم

فک کن دیشب یه زنه دنبال کمک بود...میگفت شوهرم خیانت کرده...اول گفتن ثابت کن...اسکرین گذاشت...بعدنینی یار تگ کردم که چرا اون زن تو چتش اونجوری حرف زده!

اهدای عضو.....اهدای زندگی ❤
فک کن دیشب یه زنه دنبال کمک بود...میگفت شوهرم خیانت کرده...اول گفتن ثابت کن...اسکرین گذاشت...بعدنینی ...

فقط تاپیک جنسی و استغفراللهی خط قرمز منه

اونم گاهی وقتا اصلا حوصله ندارم نی نی یار تگ کنم

خیلی اروم تاپیکارو ترک می کنم😂🤭

2738
Zahra_biko

مرسی  اخه قیافش شبیه دوستمه 😃

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی