1874
2079

فازتون چیه خود شیرینا سریع هرچی میشه نینی یار تگ میکنید.‌.بابا زنای گنده...زشته این کارا!!!!

اهدای عضو.....اهدای زندگی 🎀

😂😂

baharr_76 سابقم  شک نکن درست در لحظه ی آخر، در اوج  توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد، خدا از راه می رسد.... 😍😍😍خدایا شکرت که همیشه بهم لطف داشتی و معجزه کردی برام عاشقتم مهربونم❤🙏

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

خانوم اجازههه جعفری پاکن مارو برداشته پس نمیده  

تُوووومِس   همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                         هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌                              (امضامو کاپی نکنید   امضام شعبه ی دیگری ندارد   بقیه جاها میخوان ازتون سواستفاده کنن ولی من نیتم خیره   )   
2032

واقعا بضی وختا فک میکنم بچه های ۱۲_۱۴ساله پشت اکانتن😂باورم نمیشه ک ۳۰_۳۵سال یا ۲۵ ساله هستن

.یکی بهم گفت :میری بهشت؟گفتم : نه اونجا فقط جای مادرمه گفت: نمیخای کنار مادرت باشی؟گفتم: این دنیاشو ازش گرفتم نمیخوام تو بهشتم شب و روز حواسش به من باشه ،،کاش ...یه روز مادرم واسه خودش زندگی کنه 🌸🧚‍♀️                                   میخوام از خودم دختری بسازم ک نبودنتو حس نکنه میخوام دل تنگت نشم میخوام فراموش کنم اما دلم تنگته دل که نمیفهمه ...خدایاخودت میدونی دیگه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
شما شیرازی هستین؟ پروفایلتون عکس یه بلاگر شیرازیه😍

نه عزیزم من ترکم😍 پروفایلم نتیه

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل پسرم⁦👼🏻⁩ عاشقانه منتظرتم قشنگِ مامان⁦🤰🏻⁩
واقعا بضی وختا فک میکنم بچه های ۱۲_۱۴ساله پشت اکانتن😂باورم نمیشه ک ۳۰_۳۵سال یا ۲۵ ساله هستن

باور کن دلم میخواد خفه کنم اینجور آدمارو

باور کن دلم میخواد خفه کنم اینجور آدمارو

خفه کن راحت شیم😂👌

.یکی بهم گفت :میری بهشت؟گفتم : نه اونجا فقط جای مادرمه گفت: نمیخای کنار مادرت باشی؟گفتم: این دنیاشو ازش گرفتم نمیخوام تو بهشتم شب و روز حواسش به من باشه ،،کاش ...یه روز مادرم واسه خودش زندگی کنه 🌸🧚‍♀️                                   میخوام از خودم دختری بسازم ک نبودنتو حس نکنه میخوام دل تنگت نشم میخوام فراموش کنم اما دلم تنگته دل که نمیفهمه ...خدایاخودت میدونی دیگه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2064

من فقط برای مفسدین فی الارض کسایی که تاپیک و حرف استغفراللهی می زنن نی نی یار تگ می کنم

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند... 🍃🍃دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃گر نگهدار من آن است که من می‌دانم ..... شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 🍃🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚
😂😂😂خانوم اجازه فلانی تو کلاس رقصید

من که فقط برای تاپیکی جنسی 

نی نی یار رو تگ میکنم بعضی تاپیکا هم  ممکنه توهین 

به شخصیت فرد باشه و باعث ناراحتی بشه 

اگه هم جلوی همچین کاربرایی گرفته نشه اونوقت تو سایت 

امنیت نداریم...

💎دنیا هستم💎  عقاب هیچ وقت دنبال  حشره  برای شکار نمیره  ( اهداف بزرگ داشته باش) به آدمای بیخود بها ندید اینا پرو بال بگیرن باباشونم نمی‌شناسن!! وقتی شیرها قبولت دارن، ثابت کردن خودت به سگ ها کار احمقانه ایه... ولی حداقل نیم مثقال از چیزی باشید که ادعاشون دارین......لینک چالش گفتینو  دو نفره چیکا کپی کن بزار گوگل برات باز میشه    http://goftino.com/c/NIryiS                         https://harfeto.timefriend.net/16241900525752
😂😂😂خانوم اجازه فلانی تو کلاس رقصید

هعیییییی

یه بیشعور کم تربیت همیشه من و به معلم لو می داد

فقط چون زیر لب اهنگ می خوندم قر می دادم

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند... 🍃🍃دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃گر نگهدار من آن است که من می‌دانم ..... شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 🍃🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚
من فقط برای مفسدین فی الارض کسایی که تاپیک و حرف استغفراللهی می زنن نی نی یار تگ می کنم

فک کن دیشب یه زنه دنبال کمک بود...میگفت شوهرم خیانت کرده...اول گفتن ثابت کن...اسکرین گذاشت...بعدنینی یار تگ کردم که چرا اون زن تو چتش اونجوری حرف زده!

1718