2726
عنوان

کمک دیشب سوسک دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 30 پست
منم میخوام سم کامن بزنم ولی نهایت بتونم دوساعت برم مبیرون چون باردارم میترسم سمش خطرناک نباشه

اگه بارداری نزن بده شورت حموم توالت و سم بریزه با پشت مبلا گوشه های خونه که مبل هست کسی دست نمیرنه تا چند ماه میمونه هر چی بیاد میمیره. ولی خودت نباش بوش آلرژی میده

روانشناسی کودک
ن آخه نمی‌فهمم از کجا اومده و از کجا رفته😭

سوسکای بزرگ یا از بیرون میان یا از فاضلاب

بعد یه چیز چندش اور در موردشون اینه که میتونن خودشون رو اونقدر نازک کنن که از لای اکثر درزا (مثل در) رد بشن، در نتیجه اگر در خونتون یه ذره فاصله داشته باشه، یا کوچکترین سوراخ و سمبه ی دیگه ای، اومدن توش براشون چالش سختی نیست

ولی خب احساس خطر کنن به همون راحتی هم در می رن

شبا خودتو بپیچون تو ملافه (میدونم هوا گرمه سخته)، باز حداقل بکم خیالت راحت باشه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سوسکای بزرگ یا از بیرون میان یا از فاضلاب بعد یه چیز چندش اور در موردشون اینه که میتونن خودشون رو ا ...

اره حتی از درز دیوارم رد میشن وگرنه جایی دیگه ای نیست بخوان بیان تو شوهرمم میگه از درز در اگارتمان اومده تو حتما شب حتما همه جارو سم پاشی میکنم، خخخ دقیقا همینجوری میخوابم

2728
آفرین چ راه حل خوبی🤣

چند روز پیش خونه مامانم اینا ی سوسک بزرگ بالدار نمی‌دونم از کجا آمده همینکه دید میخام بکشمش در رفت بعد یکم گذشت دیدم وسط حال جولان میده بسیج شدیم منو زن داداشم مادرم کشتیمش سوسکا خیلی احتیاط کارن

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
سوسکای بزرگ یا از بیرون میان یا از فاضلاب بعد یه چیز چندش اور در موردشون اینه که میتونن خودشون رو ا ...

وااااای همین مونده بود بگی خودشونو نازک میکننن🤮😭😭😭😭باور کن هیچ کس اندازه من وحشت شدید نداره انقدر جیغ میزنم فشارم میفکته دست و پام یخ میکنه دو دفه بردنم بیمارستان سرم میزنن فشارم بیاد بالا. فوبیا دارم بد جور

روانشناسی کودک
چند روز پیش خونه مامانم اینا ی سوسک بزرگ بالدار نمی‌دونم از کجا آمده همینکه دید میخام بکشمش در رفت ب ...

آره عوضیا خیلیم تندو تیزن ای کاش هیچ سوسکی وجود نداشت آخه ب چ دردی میخورن چندشا

وااااای همین مونده بود بگی خودشونو نازک میکننن🤮😭😭😭😭باور کن هیچ کس اندازه من وحشت شدید نداره انق ...

منم خودم فوبیا دارم😂🥶

بعد یه بار زد به سرم رفتم تو اینترنت هر چی دانستنی دربارشون بود خوندم😪😂 دو سوم ویژگی هاشون چندش و تهوع آوره، نمی گم اینجا، ولی کلا بدون از سوسک ایکبیری تر نداریم تو دنیا 😂

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
منم خودم فوبیا دارم😂🥶 بعد یه بار زد به سرم رفتم تو اینترنت هر چی دانستنی دربارشون بود خوندم😪😂 د ...

الان حرفشو زدیم شوهرم کنارم نشسته بود دستشو برد رو سرم نوازش کنه فک کردم سوسکه چنان جیغ کشیدم سکته ناقص زد☺😁

روانشناسی کودک
آره عوضیا خیلیم تندو تیزن ای کاش هیچ سوسکی وجود نداشت آخه ب چ دردی میخورن چندشا

دقیقا همینطوره حسشون قویی ماشاالله.

بنظرت از کجا اومده ببین راه ورودی به خونه کجاس پیدا کن که بازم میاد کثافتا چندشن 😬

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
نمی‌فهمم کجاس😭😭

بین عزیزم چاه دسشویی یا حمام فاصله درزی نداره اگه داره ببند 

ن فک کنم از قرنیزای پذیرایی میان ولی امشب بلاخره موفق شدم کشتمش🤣حالا سم خریدم فردا سم پاشی کنم

افرین 👏 .....مراقب خودت باش زیادی سم نزنی شاید برای بچه خوب نباشه

2706