2726
عنوان

کمک دیشب سوسک دیدم

178 بازدید | 30 پست

لامپا خاموش بود یه سوسک دیدم تا میخواستم بزنمش فرار کرد بعدش نمیدونم کجا رفت دیشب انقد ترسیدم رو مبل خوابیدم نمی‌فهمم از کجا اومده چجوری پیداش کنم بکشمش خیالم راحت شه😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بودم تو این شرایط 

سخته ولی احتمالش هست کلا پیداش نکنی دیگه

ولی اگر تو خونت بمونه شبا و تو تاریکی میاد بیرون

فقط شبا می تونی مچشونو بگیری، وگرنه تو روشنایی و طول روز می رن یه جا قایم میشن و همونجا بی حرکت می مونن

در طول روز کلا نگران نباش

شبا هم زیر در اتاقتو بپوشون که نیاد تو 

بهشم فکر نکن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2728

کامن بزن همه جااا

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

گولش بزن مثلا برو بیرون الکی در ببند که فکر کنه رفتی چند دیقه کمین کن اومد بیرون بکشش کثافته بی شعورو

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........

منم مثل توام رو مبل و تخت میرم در صورتی که سوسکه زرنگه عزیزم رو مبلم میاد😉من خونمو ماهی یبار سم پاشی میکنم دور خونه پشت مبلا که بچه نمیتونه بره حمام و توالت و کمی تو سینک ظرف شویی پارکینگ حیاط تا دو روزم میرم خونه مامانم . راه آبها همه توری گزاشتم جتی ظرف شویی پنجره هام تور المینیومی زدم

روانشناسی کودک
بودم تو این شرایط  سخته ولی احتمالش هست کلا پیداش نکنی دیگه ولی اگر تو خونت بمونه شبا و تو تا ...

مشکل اینه میخوام اثاث کشی کنم چندوقت دیگه توی اتاق همه چی و جمع کردیم مجبورم توی حال بخوایم، دیشب لامپو خاموش کردیم پیداش نشد که نشد

منم مثل توام رو مبل و تخت میرم در صورتی که سوسکه زرنگه عزیزم رو مبلم میاد😉من خونمو ماهی یبار سم پاش ...

منم میخوام سم کامن بزنم ولی نهایت بتونم دوساعت برم مبیرون چون باردارم میترسم سمش خطرناک نباشه

اتفاقا ب شوهرم گفتم کامن بیاره ولی باز میترسم چون باردارم میگم مسموم نشم

شوهرت بزنه تو برو بیرون یه رب نیم ساعت

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2706