2410
2553
عنوان

میشه راهنمایی م کنید درباره طلاق

325 بازدید | 15 پست

اختلاف داریم فحاش دهنبین خسیس بددهن  و دخالت خانوادش  خستم کردن اونم دیگه منو نمیخاد من فعلن خونه ام میخام درباره طلاق بچم و حق وحقوقم راهنماییم کنید

جاکفشی سابقم میشه برای حل مشکلاتم برام صلوات بفرسید     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ن ندارم مهریه 314 تا بچه 3 سالش

خب عزیزم

حضانت فرزندتون که تا 7 سالگی با شما زندگی میکنه 

اگر همسرت موافق طلاق نباشه باید بیشتر دلیل بدی که قانون اجازه جدا شدن رو به تو بده 

اما یچیزایی مثل طلاق توافقی و ... باعث میشه مهریهتو نگیری قشنگکم

به خودت کمی اهمیت بده...  وگرنه لابه لای زندگی از بین می‌روی و هیچ کس هم نمیفهمد ...
2714

متاسفانه تمام دلایلی که آوردی محکمه پسند نیست برای دادگاه برای طلاق از سمت زوجه ..اگر هردو نفر موافق طلاقید ...طلاق توافقی بهترین راه ...بچه تا 7 با مادره اما با طلاق توافقی میتونید رو حضانت هم توافق کنید 

متاسفانه تمام دلایلی که آوردی محکمه پسند نیست برای دادگاه برای طلاق از سمت زوجه ..اگر هردو نفر موافق ...

مهریه چی پس

عزیزم اگه بخوام لپ کلام رو بهت بگم اینه که 

وکیل خوب بگیر

وکیل خوب بگیر

وکیل خوب بگیر 

یه وکیل کار درست بذار روی پروندت خودتو خلاص کن، اگه شوهرت دارایی داشته باشه به اندازه ی مهرت برات میگیره یا اینقدر بهش فشار میاره تا طبق خواسته های تو توافق کنید، اگه تهرانی برو پیش آقای اسیوند متخصص طلاق

09129215258 این همراهشه معمولا جواب میده اگه جواب نداد توی اینترنت سرچ کن شاید شماره های دیگه ای ازش اونجا باشه

اگرم شهرهای دیگه هستی بگرد ببین کی کارش خوبه بذارش روی پروندت خودتو از سرگردونی توی این دادگاه اون دادگاه نجات بده

همسر من به توافقی راضی نیس

همه این رفتارای بدم داره

میزنه ولی یه جوری میزنه رد نمونه منم تیرم زیاد معلوم نیس

هرچیم بخره با قولنامه از دوست و آشنا میخره

سه ماهه ماشین خریده سند نمیزنه

همسر من به توافقی راضی نیس همه این رفتارای بدم داره میزنه ولی یه جوری میزنه رد نمونه منم تیرم زیاد ...

ازبس مارمولکن

2706