2737
2734
عنوان

خواب خیلی بدی دیدم خدا..😢

165 بازدید | 26 پست

خانما خواب دیدم همسرم گفت برم یه گنجشک چاق و بگیرم گرفتم بعد نوک بالشو شکستم انقدر ناراحت شدم تو خواب.

اینم بگم من ساعت ۷ بیدار شدم خولبیدم بعد دیدم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم فکرتو درگیر نکن خواب هیچ تعبیری نداره چون در اون حال قسمت منطقی مغز خابه و بدن درحال پاکسازی ذهن و بدنه

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 

انشالله خیره 

صدقه بنداز 

من خواب دیدم یه سگ سفید پشمالو میومد سمتم ک بهم حمله کنه و برخورد کرد بهم و من میترسیدم تو خواب 

کسی میدونه تعبیرشو

میشه یه صلوات واسه زندگیم بفرستی . بگو منم بفرستم واست مرسی 😘 درباره آزمون استخدامی بهورزی سوالی داشتی ازم بپرس گلم با کمال میل جواب میدم بهت😊

به خدا ایمان داشته باش و خوابتو خودت خوب تعبیر کن.انشالله که بهترین ها براتون اتفاق میفته😊

امیدوارم خدا جوری تو خوش بختی غرقتون کنه ....که هیج راه نجاتی نداشته باشین😁عاشق رمان های تاریخیم مثل سرابی در مه(که اگه سرچش کنید میتونید رایگان بخونید) و سه جلدی سرگذشت آب و آتش نوشته بهار برادران(میتونید از طاقچه و کتابراه بخرید)
2738
عزیزم فکرتو درگیر نکن خواب هیچ تعبیری نداره چون در اون حال قسمت منطقی مغز خابه و بدن درحال پاکسازی ذ ...

اينطورم نيست پس روياي صادقه چيه

من خيلي از خواب هام تعبير داره

اينطورم نيست پس روياي صادقه چيه من خيلي از خواب هام تعبير داره

رویای صادقه فقط یه خرافاته

عزیزم من دلیل علمی و منطقیشو گفتم اگه به حرف من شک داری میتونی بزنی گوگل به طور کامل توضیح میده بهت

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
2706