2703
2553
عنوان

من غیر تو چیزی از این دنیا نمیخوام

181 بازدید | 15 پست

آرام من… گاهی به من؛ لبخند جان کاهی بزن جاااانم!

زیبای من❤! من غیر تو؛ چیزی از این دنیا نمیدانم…❤

آرام من… در دام من؛ بنشین گرفتار هوایم باش!😢

گاهی مرا از خود بدان؛ خود را تماشا کن… به جایم باش…

شاید ندانی من با خیالت؛ تا کجاها رفتم هرشب!💔

شاید ندانی؛ برپای عکسی بی صدا می افتم هرشب!💔

پیدا نشد عشق… بعد از تو؛ من حتی خودم را هم ندیدم!

شاید ندانی هر لحظه من؛ بی تو به پوچی می رسیدم…💑

زخمت به جان رسید؛ رفتی خزان رسید

ابر سیاهی در دلم؛ دوباره بارید…

خواب از سرم پرید! چشمم کسی ندید!

غیر از تو هرگز عابری مرا نفهمید…

شاید ندانی من با خیالت؛ تا کجاها رفتم هرشب!💔

شاید ندانی؛ برپای عکسی بی صدا می افتم هرشب!💔

پیدا نشد عشق… بعد از تو؛ من حتی خودم را هم ندیدم!

شاید ندانی هر لحظه من؛ بی تو به پوچی می رسیدم🌸🌸🌸

و تمام 💔

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
چی شده

هیچی 

دلم گرفته از اینکه 5 ساله دوسش دارم ولی حتی نمیدونه💔

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بااجازت منم تاپیکش کردم🙌🙏

باشه عزیزم ❤🌸

2714
چقدر سخت عشقی که به زبون نیاد اینطوری خیلی سخته..نمیشه بهش بگی؟

اره خیلی سخته 

نه اصن ادمی نیست ک بهش بگم جنبه داشته باشه 

میره به همه میگه

برو بابا اولش این جوریه بعدش غیر از تو من از این دنیا پولو لباسو ماشین و طلا و خونه هم میخام

وقتی اون باشه من خونه نمیخوام، ماشین نمیخوام، پولو طلاهم نمیخوام

اون که باشه دیگه گرونی و تورم و ،....مهم نیست

اون فقط باشه ، فقط منو دوست داشته باشه

من همیشه کنارشم موقع گریه هاش اشکاشو پاک میکنم با همه چیزش میسازم

همیشه کنارشم

خدا بهت صبر بده

امیدوارم💔

۳ تا تاپیک پشت هم زدی 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
۳ تا تاپیک پشت هم زدی 

خودش زده شد نفهمیدم چجوری😕

2706