2058
2079
عنوان

من غیر تو چیزی از این دنیا نمیخوام

179 بازدید | 15 پست

آرام من… گاهی به من؛ لبخند جان کاهی بزن جاااانم!

زیبای من❤! من غیر تو؛ چیزی از این دنیا نمیدانم…❤

آرام من… در دام من؛ بنشین گرفتار هوایم باش!😢

گاهی مرا از خود بدان؛ خود را تماشا کن… به جایم باش…

شاید ندانی من با خیالت؛ تا کجاها رفتم هرشب!💔

شاید ندانی؛ برپای عکسی بی صدا می افتم هرشب!💔

پیدا نشد عشق… بعد از تو؛ من حتی خودم را هم ندیدم!

شاید ندانی هر لحظه من؛ بی تو به پوچی می رسیدم…💑

زخمت به جان رسید؛ رفتی خزان رسید

ابر سیاهی در دلم؛ دوباره بارید…

خواب از سرم پرید! چشمم کسی ندید!

غیر از تو هرگز عابری مرا نفهمید…

شاید ندانی من با خیالت؛ تا کجاها رفتم هرشب!💔

شاید ندانی؛ برپای عکسی بی صدا می افتم هرشب!💔

پیدا نشد عشق… بعد از تو؛ من حتی خودم را هم ندیدم!

شاید ندانی هر لحظه من؛ بی تو به پوچی می رسیدم🌸🌸🌸

و تمام 💔

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
چی شده

هیچی 

دلم گرفته از اینکه 5 ساله دوسش دارم ولی حتی نمیدونه💔

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
هیچی  دلم گرفته از اینکه 5 ساله دوسش دارم ولی حتی نمیدونه💔

بااجازت منم تاپیکش کردم🙌🙏

1گفتینو من هست 5   خدا کند که نفهمی.غمت چه با من کرد.که مرگ من نمی ارزد به غصه خوردن تو...          کاش میدونستی با من چیکار کردی ...

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2064
بااجازت منم تاپیکش کردم🙌🙏

باشه عزیزم ❤🌸

چقدر سخت عشقی که به زبون نیاد اینطوری خیلی سخته..نمیشه بهش بگی؟

اره خیلی سخته 

نه اصن ادمی نیست ک بهش بگم جنبه داشته باشه 

میره به همه میگه

2032
برو بابا اولش این جوریه بعدش غیر از تو من از این دنیا پولو لباسو ماشین و طلا و خونه هم میخام

وقتی اون باشه من خونه نمیخوام، ماشین نمیخوام، پولو طلاهم نمیخوام

اون که باشه دیگه گرونی و تورم و ،....مهم نیست

اون فقط باشه ، فقط منو دوست داشته باشه

من همیشه کنارشم موقع گریه هاش اشکاشو پاک میکنم با همه چیزش میسازم

همیشه کنارشم

خدا بهت صبر بده

امیدوارم💔

۳ تا تاپیک پشت هم زدی 

میاسای از آموختن یک زمان***ز دانش میفگن دل اندر گمان***چو گویی که فام خرد توختم***همه هر چه بایستم آموختم***یکی نغز بازی کند روزگار***که بنشاندت پیش آموزگار
۳ تا تاپیک پشت هم زدی 

خودش زده شد نفهمیدم چجوری😕

2082
خودش زده شد نفهمیدم چجوری😕

😹

میاسای از آموختن یک زمان***ز دانش میفگن دل اندر گمان***چو گویی که فام خرد توختم***همه هر چه بایستم آموختم***یکی نغز بازی کند روزگار***که بنشاندت پیش آموزگار