2733
2734

که باید خیلی سیاست به خرج داد 

نمی دونم چرا اینایی که میان خواستگاریم از مادرهاشون بدم میاد 

بدم میاد ها ولی خوب  برخورد می کنم    رو نمی دازم 

احساس می کنم سنتی نمی تونم ازدواج کنم 

چون مادر پسر ها تو ازدواج سنتی نقش  بسزای تو انتخاب همسر  برای پسر هاشون دارن !

اهل دوستی هم نیستم 

ترجیح می دم برم سرکار با یکی اشنا بشم ولی نه دوستی های چندین وچندساله ... البته با این هدف جلو نمی رم ...اگه موقعیتش پیش اومد

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊

وا مادرشه ها ...

این چ طرز فکریه 

من خودم دلم میخواد ازدواج کردم حسابی با مامانش مهربون باشم 

چون اگر شوهرمو دوست دارم اون مادرش بوده که بزرگش کرده 

هواشو حسابی دارم

اینجور نباش ، زمین خیییلی گرده

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

آفرین از الان نقشه بکش

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اشتباه میکنی

خوشت میاد اونم از مادرت جدات کنه، دورت کنه؟؟ 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

خب در اینده عروس و دامادتم همینکارو باهات میکنن مطمئن باش

آفرین از الان نقشه بکش

بیچاره مردا 

صبح تا شب کار کنن خرج مارو بدن 

نازمونم بکشن 

بعدش از الان واسه ماملنشون قصد نقشه دارین؟

خب چی میشه همه با هم خوب باشین

اونم مث مامان خودمون خب

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
2738
2706