2410
2553
عنوان

ینی ی خوابایی میبینما😐😂😂😂

88 بازدید | 12 پست

خواب دیدم پزشک شدم ، همزمان قهرمان جهان بودم در کاراته ، مدال طلا داشتم برای آزمونا و الپیاد ریاضی و ی پزشک معروف بودم که داروسازی میکنه همزمان متخصص جراح لثه و دندان پزشک و ارتودنتیسته ، همزمان اوتیسم و ایدز رو درمان کرده 

به کل نیازمندای جهانم کمک کرده و باعث صبح جهانی شده 

بعد رئیس جمهور همه کشوارا و پروفسور سمیعی و سران و افراد مهم و ریاضی دانان و... و مادران افراد بیمار که بنده باعث شفاشون شدم از من تقدیر و تشکر میکردن و توی مراسم خیلی خفن که از تمام شبکه های ایرانی و خارجی پخش میشد به چند زبون دنیا از من تشکر و قدردانی و لوح تقدیر و .... میکردن 

بعدم بهم لقب شاه دخت ایران زمین رو دادن

یعنی خل شدم رف😐😂😂😂😂

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

صلح جهانی*

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
چه خواب خوبی 😂

آره خدایی هیچ وقت انقدر به خودم نه افتخاریده بودیم 

2714
چه مغز عجیبی داری😂😂

خعلعععللیییی😂

خعلعععللیییی😂

من عجیبب ترین خوابم این بود تو صحن حم امام حسین نشسته بودم یهو دیدم سر خواننده های مورد علاقمو روی نیزه دارن میچرخونن تو حرم😐😂😂 درک نمیکنم فاز مغزم چیه😂

You've shown me I have reasons I should love myself
من عجیبب ترین خوابم این بود تو صحن حم امام حسین نشسته بودم یهو دیدم سر خواننده های مورد علاقمو روی ن ...

وای دلم😂😂😂😂😂

اخه این چ خوابیه😂😂😂😂

من خواب دیدم که داشتم از دست جن ها فرار میکردم یدفعه دیدم دو تا دختر و پسر دارن عکس میگیرن منم رفتم پیششون لبامو غنچه کردم دستمم✌️اینجوری عکس گرفتم بعد دوباره شروع به دویدن کردم 😂