2058
2075
عنوان

ینی ی خوابایی میبینما😐😂😂😂

83 بازدید | 12 پست

خواب دیدم پزشک شدم ، همزمان قهرمان جهان بودم در کاراته ، مدال طلا داشتم برای آزمونا و الپیاد ریاضی و ی پزشک معروف بودم که داروسازی میکنه همزمان متخصص جراح لثه و دندان پزشک و ارتودنتیسته ، همزمان اوتیسم و ایدز رو درمان کرده 

به کل نیازمندای جهانم کمک کرده و باعث صبح جهانی شده 

بعد رئیس جمهور همه کشوارا و پروفسور سمیعی و سران و افراد مهم و ریاضی دانان و... و مادران افراد بیمار که بنده باعث شفاشون شدم از من تقدیر و تشکر میکردن و توی مراسم خیلی خفن که از تمام شبکه های ایرانی و خارجی پخش میشد به چند زبون دنیا از من تشکر و قدردانی و لوح تقدیر و .... میکردن 

بعدم بهم لقب شاه دخت ایران زمین رو دادن

یعنی خل شدم رف😐😂😂😂😂

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

صلح جهانی*

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

ای خدا...!!!کاری بکن ناخدا چه بی رحمه...     زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست😍                         به خدا که وصل شوی آرامشی وجودت را فرا می گیردکه نه به ‌راحتی می‌رنجی،و نه به ‌آسانی می‌‌رنجانی….آرامش،سهم دل‌هایی ست که نگاهشان به سمت خداست💛⇆ㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤㅤㅤ↻ 9:39 ●━━━━━━──
چه خواب خوبی 😂

آره خدایی هیچ وقت انقدر به خودم نه افتخاریده بودیم 

چه مغز عجیبی داری😂😂

خعلعععللیییی😂

خعلعععللیییی😂

من عجیبب ترین خوابم این بود تو صحن حم امام حسین نشسته بودم یهو دیدم سر خواننده های مورد علاقمو روی نیزه دارن میچرخونن تو حرم😐😂😂 درک نمیکنم فاز مغزم چیه😂

You've shown me I have reasons I should love myself
2050
من عجیبب ترین خوابم این بود تو صحن حم امام حسین نشسته بودم یهو دیدم سر خواننده های مورد علاقمو روی ن ...

وای دلم😂😂😂😂😂

اخه این چ خوابیه😂😂😂😂

من خواب دیدم که داشتم از دست جن ها فرار میکردم یدفعه دیدم دو تا دختر و پسر دارن عکس میگیرن منم رفتم پیششون لبامو غنچه کردم دستمم✌️اینجوری عکس گرفتم بعد دوباره شروع به دویدن کردم 😂