2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیز نه اب زیاد خوردن فایده داره نه اب کم خوردن.هروقت بدن طلب اب کرد باید بخورید.این کاملا اشتباهه که روزی هشت تا لیوان اب بخورید. متناسب با طبع بدن باید اب خورده بشه مثلا کسی که طبعش گرم و خشکه باید زیاد اب بخوره و بدنش زیاد اب میپذیره اما کسی که طبعش سرد و تره اگر بیش از طلب بدنش اب بخوره بدن سست و ضعیف میشه.

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b

برا کلیه ها و پوست خوبه 

چون بخش زیادی از خون رو آب تشکیل داده ، آب زیاد بخوری از کم خونی جلوگیری میشه البته نه کامل

بعدم همه ی سلول های بدن بین مایع آبی وجود دارن یعنی آب وجود سلول ها رو تنظیم می‌کنه

آب باعث میشه کلا اعمال و کارکرد های  بدن تنظیم باشه

@yek_tarh_eshgh   پیج اینستا / کانال تلگرام.                 نقاشی با تکنیک های مختلف مخصوص هدیه و یادگاری طرح های جذاب تولد ، تاریخ عقد، عاشقانه ، سنتی ، نقطه کوبی، فانتزی ، ورق طلا و...⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩                                 خوشحال میشم کارامو دنبال کنی🥰⁦☘️⁩⁦☘️⁩                           سفارشاتونو با عشق انجام میدم و میفرستم 🎀.                
2706