2737
2734

الان ۴ روزه باشوهرم اصلا حرف نمیزنیم به خاطر اینکه ۴شب پیش اقا خشاب درو کشیده صبح بیدارشده میگه این چرا بازه من دیشب بسته بودم میگه یا کار تو یا بچه ها ولی خوب کار ما نبوده کی نصف شب میره تو کوچه از اون روز اصلا باهام حرف نزد بد اخلاق شد منم مثل خودش شدم حالا باید چه رفتاری داشته باشم اگه اومد نزدیکم 

تعداد رای : 46
نظرسنجی
بهش رو ندم
17
36%
مهربون باشم
18
39%
چی بگم خوب
6
13%
هیچی
5
10%
گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
یعنی داره تهمت میزنه!!!!؟

اره بهش گفتم دیونه کار من نیست دیدم اصلا توجه نمیکنه گفتم اصلا هر جور دوس داری فکر کن گفت اینجوری فکر کردم که وضعم اینه 

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش رو نده، باز یه خراب کاری دیگه میکنه، میندازه گردن تو

بذار خودش سمتت بیاد و عذرخواهي کنه 

2731
ممکنه خوب نبستید باز شده،چرا بخاطر مسایل کوچک اینطور زندگیتون را تلخ میکنید دنیا ارزش نداره،باهم خوب ...

منم واسه همین خیلی ناراحتم خودش میدونه چقد از قهر بدم میاد همیشه من پیش قدم میشدم واسه آشتی ولی این دفعه خیلی ناراحت شدم 

2738
مهربان که نباش خیلی هم جدی برخورد کن

خوب الان موندم چی بگم چه حرفایی بشه بزنم چه رفتاری بکنم ؟

من بودم من قهر میکردم من حرف نمیزدم...الکی که نیست یارو داره بهت تهمت میزنه

منم همینکارو کردم اگه اومد طرفم چه حرفایی بهش بزنم 

اره بهش گفتم دیونه کار من نیست دیدم اصلا توجه نمیکنه گفتم اصلا هر جور دوس داری فکر کن گفت اینجوری فک ...

عزیزم اون خودش میدونه مقصرهست داره بهونه جویی میکنه وباید ببینی چه منظوری داره ازکاراش میتوتی متوجه بشی..مثلا نباید بهونه دستش بدی .وقتی داره کارمیکنه توخونه مثلا برای خودش نشسته فیلم میبینه ببین بی حوصله ست یا نه ببین زیر زیرکی بهت نگامیکنه یا نه..ببین کاراشو باعصبانیت انجام میده توخونه یا نه..یواشکی نگاه کن نزاربفهمه حواست بهش هست...اگه میبینی همش عصبیه بدون میخواد یه بحث جدید راه بندازه..یا ازیه چیزی عصبانی هست میخواد سرتوخالی کنه..این مردت اگه عادیه رفتارش که هیچ فقط یکروز بود ولی اگه هرروز عصبانیتای خاص داره یابهونه میاره چرا شیشه شکسته چرا دربازه بدون کلافه ست ..دکوراسیون خونه روتغییر بده.یا یه چیزی درست کن برین بیرون باهم..یا برین غذای بیرون بخورین ولی درمورد کلافه گیش حرف بزن بگو غریبه شدم که نمیگی چته عزیزم.بگو برای منم مشکله بعضی چیزا ولی خدابزرگه

رو نده بهش بعد ب کاراش ادامه میده

منم اصلا باهاش حرف نمیزنم اگه اومد طرفم چی بهش بگم 

اره بهش گفتم دیونه کار من نیست دیدم اصلا توجه نمیکنه گفتم اصلا هر جور دوس داری فکر کن گفت اینجوری فک ...

وا چقدر لوسه خوب تازه تو یا بچه هام ک باز کرده باشین این رفتار بچگانه اس اما اومد ببخشش کشش نده 

واسه ظهور امام زمان صلوات   
2706