2737
2734
عزیزم تو نت سرچ بزن مثلا رقیه ی شرعی میتونی دانلود کنی،،،آیاتی از سوره های مختلف قرآنه،،،کلیپهایی هس ...

این دوره زمونه خیلی بدبختیها تو زندگیها زیادشده ،،خیلی راحت میتونن طرف طلسم کنن میدونی چرا ؟؟؟چون خیلی  چیزای خصوصی ی زندگی تو فضای مجازی در دسترسه مث عکس.....اگه از نزدیکان باشه راحت میاد خونه طرف یا دعوتش میکنه،،،یا لباس یا وسیله شو قرض میگیره....تا وایه کسی پیس نیاد نمیدونی تصور بکنی چقد سخته،،،باخوندن سوره های قل و آیت الکرسی در طول شبانه روز همیشه در پناه الله میتونیم باشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو نت سرچ بزن مثلا رقیه ی شرعی میتونی دانلود کنی،،،آیاتی از سوره های مختلف قرآنه،،،کلیپهایی هس ...

ممنون که توضیح دادی 😘انشاالله زندگیتون همیشه ایمن باشه

خدایاشکرت بخاطرهمه نعمتهای که میبینم ونمیبینم  خداجونم عزیزای دلم سالم نگهدار  
2731

ببخشیدشماخودتون رقیه شرعی خوندین یابایدشخص خاصی بخونه؟

ببخشیدشماخودتون رقیه شرعی خوندین یابایدشخص خاصی بخونه؟

کسی ک واقعا مشکل داره باید کسی ک درمانگره براش بخونه تا بقیه ی مراحلم پیش ببره(در واقع من دیدم جاهایی اینقد مراجع زیاده بصورت صوت میزاره واسه چن نفر چون واقع نمیرسه بصورت جدا واسه هر کسی رقیه بخونه)،،،،اما کسی دوسداشته باشه امتحان کنه واسه خودش میتونه دانلود‌کنه خودش گوش بده ببینه حین گوش دادن علائم خاصی پیدا نمیکنه...

ممنون که توضیح دادی 😘انشاالله زندگیتون همیشه ایمن باشه

خواهش میکنم قصدم فقط اطلاع رسانی بود چون خیلی خیلی دیدم ک چقدر آدما بخاطر این طلسمو.....زندگیشون آسیب دیده چقدر بهترین روزها و لحظه هاشون خراب شده و ندونستن مشکل کجاست،،،زندگی منو فقط خدا بهم برگردوند،،،و کسب ک واسه زندگی من طلسم کرده بود خواستگار قبلیم بود هیچوقت نمیتونم ببخشمشون،،،شماهم موفق و در پناه الله باشید از هر چی شیطانو شیطان صفته بدور 

خواهش میکنم قصدم فقط اطلاع رسانی بود چون خیلی خیلی دیدم ک چقدر آدما بخاطر این طلسمو.....زندگیشون آسی ...

ممنون

2738

من خیلی درگیر بودم وهستم.

خواب تکراریت چیه؟

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care

درگیر خرافات نباشید

این حرفهای خانم های کوچه س که میشینن سبزی پاک میکنن

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

طلسم ک هست

خیلیام میگیرن

ولی باطل کردنش کار هرکسی نیست

پیشنهاد میکنم به جای رجوع ب دعانویس و فالگیر و رمال و... برید پیش اساتید الهیات و معارف اسلامی

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
پیش،سه تا استاد علوم غریبه رفتم ،پیش کسی رفتم که حرفش سند هست بیکار نیستم دروغ بگم

اشتباه کردی همچین جاهایی رفتی عزیزم خدا به این بزرگی رو ول کردی رفتی دنبال بندگان خدا .بچسب به نماز وقرآن تا خدا تخواد هیچکس نمیتونه کاری بکنه

2706