2737
2734
عنوان

من خیلییییی انسان ناشکریم

167 بازدید | 16 پست

چیکار کنم خودم از خودم ناراحتم

خانواده خیلی خوبی دارم پدرمادرم ادمای خوبی هستن خشکن ولی خوبن

وضع مالیمون خوبه و خونمون جای خوبیه.یعنی اینطوری نیست ک خجالت بکشم از شرایط خانوادم

رشته خوبی درس میخونم و هوش خوبی دارم نسبتا

قیافم معمولی رو به خوبه و خیلیا بهم گفتن زیبایی

قدم کوتاهه فقط

دوستای خوبی دارم ک همشون انسانن هیچ کدوم اهل اذیت نیستن همه دخترای ساده و مثل خودمن

ولی بازم صبح تا شب وقتمو تلف میکنم

بنظرم مستحق کتکم🙁

آدمم نمیشم

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ناشکر نیستی اعتماد به نفس نداری

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه کسی رو هم دوست دارم ک اونم منو دوست داره و یکی از بهترین ادمایی ک دیدم و همیشه احترامم رو نگه میداره و درکم میکنه و از گل نازکتر بهم نمیگه

گاهی وقتا میگم خدایی من لیاقتشو دارم یا نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ازاین ب بعد شکرگزاری بابت همینا ک گفتی

اصلا الان ک ب زبون اوردی ینی شکرگزاری و قدرشون رو میدونی

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
ناشکر نیستی اعتماد به نفس نداری

اعتماد به نفسم در حد فاجعه نیست ولی در کل پایینه اره

اما اینطوری نیست ک از خودم بدم بیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

چی کار می‌کنی مثلا؟

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.

همه‌ی اینارو که گفتی مامان وبابام ندارند 😓

تازه قدم هم کوتاهه😓

پس برو خداروشکر کن

التماس دعا

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
بیا کتکت بزنم‌فحشت بدم شدیدا نیاز دارم

بیا کتکم بزن بلکم ادم شدم😂

گاهی وقتا میگم شاید چون زیادی همه چی خوبه من تنبل شدم و مثلا گیر میدم به قدم.همش میگم وای چرا من کوتاه هستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من توام یا تو منی؟😐✌

واقعا نفرین عامون بر ما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ازاین ب بعد شکرگزاری بابت همینا ک گفتی اصلا الان ک ب زبون اوردی ینی شکرگزاری و قدرشون رو میدونی

من قدرشون رو میدونم ولی از نعمتای زندگیم استفاده نمیکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیا کتکم بزن بلکم ادم شدم😂 گاهی وقتا میگم شاید چون زیادی همه چی خوبه من تنبل شدم و مثلا گیر میدم ب ...

کیم کارداشیان شکیرا هیلاری داف همشون زیر ۱۶۰ ان

همه چی که به قد نیس

خیلیا بالای ۱۷۰ ان زشتن یا بی پولن یا بدبختن

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
چی کار می‌کنی مثلا؟

مثلا پیانو دارم ولی چند وقته دیگه ول کردم نمیزنم.یا یه عالمه کتاب خریدم نمیخونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706