2733
2734
عنوان

نی نی یار های عزیز😠😠😠😠😠😠

194 بازدید | 25 پست

لطفا بجای تعلیق بی مورد کاربرا کسایی ک باعث میشن بهم بریزن تعلیق کنید چرا اینطوری قضاوت میکنید طرف میادبااعصاب ادم بازی میکنه شما بجااینک اون ک دون پاشیده تذکر بدید ب کسی ک اذیت شده زورتون رو اعمال میکنید

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

@نی_نی_یار_شب    

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من استاتر وقتی مشکل دارم دردی دارم قطعا استانه تحملمم پایینه چرا اون بی تربیتایی ک برا لودگی اومدن سایت رو کاری ندارید اینه عدالتتون

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
حالا کجا باز گیسو گیش کشی شد

ی تاپیک زدم بای کاربری دیگم اذیت بودم درد داشتم ی ادم بی شخصیت لوده بجا کمک کردن رواعصاب میره بدتر ادمک بهم میریزن

2738
من استاتر وقتی مشکل دارم دردی دارم قطعا استانه تحملمم پایینه چرا اون بی تربیتایی ک برا لودگی اومدن س ...

اره خواهر ما خودمون پر دردیم میان با روانمون یسری ها بازی می کنن یسری ها هم طرف کشی

اره خواهر ما خودمون پر دردیم میان با روانمون یسری ها بازی می کنن یسری ها هم طرف کشی

بخدا بعضیا خیلی بس شخصیتوبی تربیتن بعدخودشونو میزنن مظلوم نمایی دیگ نمیگه ی غلطی کردم ک..‌ر م ریختم نی نی یارام ک قربون عدالتشون قو تشخیصشون

نی نی یار 

@نی_نی_یار_شب     خوبه ک هستی چرا تعلیقم کردی من دارم درد میکشم انتطار داری فحشندم ب اون بی شخصیتی ک اومده لودگی میکنه

@نی_نی_یار_شب    

این چ مرام و عدالتیه همه میدونن وقتی کسی دردی داره داره رنجمیکشه استانه تحملش کمتره چرا اون کاربر بی شخصیتی ک خودشو زده موش مردگی هیچ کاریش نداشتی منو تعلیق کردی بخاطر این قضاوتت روبروی خداهم می ایستی روزقیامت؟

@نی_نی_یار_شب    

کاربریمو ک ناعادلانه حذف کردی برگردون شما دیگ چزا گول مطلوم بازی ی عده رومیخورید طرف سنگشو میندازه خودشو میزنه موش مردگی شمام گولشو میخوری؟

جای من بودی فحش نمیدادی

@نی_نی_یار_شب     این چ مرام و عدالتیه همه میدونن وقتی کسی دردی داره داره رنجمیکشه استان ...

عزیزم اینکه ناراحت هستید شما رو مجاز به فحش دادن نمیکنه اینطور مواقع تاپیک قفل کنید که باعث درگیری و تعلیق نشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706