2726
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 92082 بازدید | 901 پست
بله متاسفانه و مشکل بعدیم این بود التماس میکردم نیان معاینه کنند اما میومدن غرق خون بودم مامانم تعجب ...

خب دیگه خون و آب کیسه و همه چی میاد دیگه منه بدبختو همه بلایی سرم آوردن تنقیه،معاینه چمیدونم سوند گذاشتن برام گفتن ادرارت جمع شده تخلیه بشه،سرم فشار زدن چمیدونم با یه چوبی کیسه آبمو پاره کردن چون پاره نمیشد آخر سرم بخیه هام عفونت کرد ولی با دارو و چمیدونم دود دادن خوب شد

وقتی داشت دکتر بخیه میزد ناخودآکاه فریاد زدم ماااااماااان تا قبل از این فریادهام خیلی بلند نبود یعتی ...

من تازه باردار شدم و از خوندن تاپیک هات از ترس گریه کردم 

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دیگه خون و آب کیسه و همه چی میاد دیگه منه بدبختو همه بلایی سرم آوردن تنقیه،معاینه چمیدونم سوند گذ ...

آره دقیقا منم مدام میخواستن کیسه  آبم را به قول شما با همون چوب دراز پاره کنند اما نمیشد واقعا چرا؟

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
گفتم که عشقم سنم به قیافم نمیخوره صورتم بی بی فیسه و خیلی ریزه میزه هستم

اهان من نخوندم عزيزم به هرحال خداروشكر كه به سلامتي زايمان كردي  وسلامتين خودت واقا پسرت  انشاالله خدا دامن خواهرتون روهم سبز كنه 🤩😄😚

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
2728
آره دقیقا منم مدام میخواستن کیسه  آبم را به قول شما با همون چوب دراز پاره کنند اما نمیشد واقعا ...

من حتی دردمم نمیگرفت نزدیک یک ماه یا سه هفته دیر زایمان کردم اونم به زور آمپول فشار کیسه آبمم پاره نمیشد کلا بچه جاخوش کرده بودم 

من تازه باردار شدم و از خوندن تاپیک هات از ترس گریه کردم 

نترس بانو این تاپیک را نزدم شما بادارهای عزیز بترسین باید با روحیه برین دردش هر چی وحشتناک باشه چند ساعته بعد تو یه بچه دوست داشتنی داری به نظر شما من تاپیک را قفل کنم بقیه باردارها نخونند پشت سرم آه و نفرین بیفته خدای ناکرده دلم یه جوری شد

من حتی دردمم نمیگرفت نزدیک یک ماه یا سه هفته دیر زایمان کردم اونم به زور آمپول فشار کیسه آبمم پاره ن ...

شما دیکه باید سزارین میشدی یچه به دنیا اومد سیاه نشده بود این همه دیر شده بود

نترس بانو این تاپیک را نزدم شما بادارهای عزیز بترسین باید با روحیه برین دردش هر چی وحشتناک باشه چند ...

نه عزیزم من کلا خیی ترسو ام 

من حتی سوزن نمیزنم

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....
شما دیکه باید سزارین میشدی یچه به دنیا اومد سیاه نشده بود این همه دیر شده بود

خیلی اذیتم کردن هرروز میفرستادنم نوار قلب بگیرم.یا سونو میدادم آخرش که نیومد نامه دادن .چرا بچم پوستش چروک شده بود مو و ناخن بلند پیر پیری شده بود.کصافطا سزارین نکردن هرچی گفتم.گفتن سالمی چه استیلی داری برا طبیعی و فلان.

شما دفع هم داشتی؟گلاب بروتون من با اینکه بالا آوردم و تنقیه هم کردن روده هامو بازم از شدت فشار و درد ...

من دررفتم توسرويس بهداشتي خيلي ببخشيد گلاب به روتون كارمو كردم ماماودستيار هم پشت در جيغ وداد محلشون نزاشتم ولي اي راحت شدما چون شام كلي خورده بودم وقرار بود يه هفته ديگ زايمان كنم كه يهو كيسه ابم پاره شد وگرنه ابروم ميرفتم اونجا رو با 💩💩💩يكي ميكردم 🤣🤣🤣😐😐😐🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
نه عزیزم من کلا خیی ترسو ام  من حتی سوزن نمیزنم

بدتر از من که سرما میخورم وصیت میکنم زار میزنم من دیگه زنده نمیمونم خخخخ نترس قوی باش به نظرم مادر بودن یعنی قوی بودن

من دررفتم توسرويس بهداشتي خيلي ببخشيد گلاب به روتون كارمو كردم ماماودستيار هم پشت در جيغ وداد م ...

لامصب من هرچی بالا اوردم چیزیم نخورده بود تنقیه روده هم کردن منو ولی بازم با هر درد دفع داشتم نمیدونم از کجا میومد چقد خجالت میکشیدم

2706