2091
2106
عنوان

غمگین ترین جمله ای ک بلدید

271 بازدید | 36 پست

بچه ها جمله های قشنگ و غمگین اگه بلدید بگید یا عکس دارید بزارید

خیلی حالم بده و دلم گرفته میخوام استوری کنم

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

به کوردی و ترکی مسلطم😎                                   نگارم_ملکه_کورد سابقم😍                                    ۲۰ سالمه 😼                                                         همیشه واسه هدفام میجنگم چون من اینجام تا ثابت کنم مامانم یه دختر قوی تربیت کرده نه یه دختر ضعیف و بی هدف😌👸                                 پس میخندم🙃 چون شایسته ی ماه نیست که غمگین باشد🌙

عکسش هست

ادمها به اندازه غصه هایشان پیر می شوند نه به اندازه سنشان

تاپیک لاغری بامداد خمار، گروه طلایی😍😍/وزن شروع ۶۵ در سال ۱۳۹۷/ من سال ۹۷ از ۶۵ رسیدم به ۵۶/ شروع دوباره رژیم بعد از سقط با وزن ۶۳ کیلو از اول بهمن ۹۸ / وزن ۲۷ تیر ۹۹  ۵۵.۲۰۰ / وزن ۱۲ مرداد ۹۹ ۵۴‌.۳۰۰/ وزن هدف ۵۵ کیلو. داستان رژیم ادامه داره.... شرایط ورزش ندارم ولی سعی کردم با پیاده روی وزنمو ثابت نگه دارم✊ با وزن ۵۷.۶ در اسفند ۹۹.... شروع دوباره رژیم با وزن ۵۸.۵۰۰😐در ۱۹ اردیبهشت... وزن ۲ خرداد ۵۷.۸۰۰. وزن هدف ۵۶😊😊کاربری قبلیم احتمالا به خاطر حرف سیاسی ترکید. دومین کاربریمه.  درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم.  خدایا سه سال شده ازت میخوام بهم نعمت فرزند رو عطا کنی 😔خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد....
2032

امضام نوشتم ولی راست میگه

ولی وقتی کسی که دوستش داری میگه

دوست ندارم

خیلی درد داره

خب خب من با کسی دعوا ندارم لطفاً با من دعوا نکنید و سر به سرم نزارید که اعصاب ندارم و اصلا حوصلتون رو ندارم😒توهین نکنید تهمت نزنید که من مردم و یا هر چیز دیگه ایی چون ممکنه فحش بدم 😂من با کسی دعوا ندارم تازه خیلیم دوست دارم با هم صمیمی باشیم پس سر به سرم نزارید عزیزان چون اعصاب ندارم😐⁦🌶️⁩تنهایی باارزشه ،چون خالی از انسان های کم ارزشه!!!!!زندگی از مرگ پرسید چرا انسان ها عاشق من هستند ولی از تو متنفرند؟چون که تویک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ
چرا رفتی چرا من بی قرارم چرا دردل غم سودای اغوش تو دارم

عاشقانه نباشه

از زندگی خسته طور باشه

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...
2104

من یه بیت از حافظ میگم

چگونه شاد شود اندرون غمگینم

به اختیار، که از اختیار بیرون است

‏لطفا به چيزهايي كه خودتون تو انتخابش نقشي نداشتين افتخار نكنيد. ماه تولد، نژاد، قد... به شعورتون افتخار كنيد، به تعداد كتابايي كه خونديد، به شخصيت منحصر بفرد، اصالت، مهربوني.

نگاه کن که غم درون دیده‌ام

چگونه قطره قطره آب میشود

چگونه سایهٔ سیاه سرکشم

اسیر دست آفتاب میشود

نگاه کن

تمام هستیم خراب میشود

این شعر فروغ هربار اشکمو درمیاره

I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot... ما آقا...کاکا ما لجبازیم..😌مااصلا لج میکنیم..😌این خودخواهیه!!😎 این لجبازی نی ها!! این خودخواهیه!😏 ما لج میکنیم😌😎☻👊🏻   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2051