2733
2734
عنوان

برای اینکه پس نده به تختتوت و اینا چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دو تا نوار میذارم

منم دیشب دوتا گزاشتم ولی کم کم داشت پس میداد

روز اول دعا میکنم زیاد شه روز دوم به بعد به شکلات خوردن میفتم

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌

عزیزم از این نوار بزرگا بگیر ک تا پشتت بیاد بالا

اگه هم گیرت نیومد رو به بالا اصلا نخواب 

و موقع خواب یه ملافه ی رنگ تیره ک نمیخای رو بنداز زیرت برا کثیف شدن احتمالی واز پشت هم دستمال کاغذی چندلایه زیاد بکش پشت باسنت

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭
وا  اصول و نکات بهداشتی رو رعایت کن خانومی هر دوساعت یه پد عوض کن لطفا

وااااا 

میگه رعابت نمیکنه

داره میگه شب موقع خواب نم پس میده هی تا صب توراه دستشویی باشه😐😐😐😐😐😐

2738
از اون کشا که تا شکم میاد؟ اگه اونه امتحان کردم وس میده کلا من خیلی عحیبم😓😓

ن بزن نت میبینی شرتش اون قسمت خونریزی چن لایه س اصن رد نمیکنه خون

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
2706