2058
2079

من چه شکلیم ؟

اگر در زندگی میخواهی کسی شوی و به جایی برسی اول حرف دلت رو گوش کن و اگر قلبت بهت جوابی نداد چشاتو ببند و به پدر و مادرت فکر کن آنوقت خواهی دید که موفقیت از آن تو خواهد شد

امسالو مردودم؟ 🤣

من عاشق  این دنیا و زندگی ام چون  تورو دارم💞          در هیاهو و ازدحامِ مغزم سکوت منعکس میشود..          دو سال خاننده خاموش بودم  بعضیاتونم میشناسم😍اون زمان  خاموش بودم یکی کاربری مامان کوچولو 16 ساله رو دنبال میکردم یکی فیصل (اگ درس گفته باشم) 
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

لباس زیرم چه رنگیه 😂

اگر در زندگی میخواهی کسی شوی و به جایی برسی اول حرف دلت رو گوش کن و اگر قلبت بهت جوابی نداد چشاتو ببند و به پدر و مادرت فکر کن آنوقت خواهی دید که موفقیت از آن تو خواهد شد
2077

من چجور آدمی هستم

بیاید 😍بیاید😍😘🙏👈برای سلامتی وظهور آقا امام زمان مون صلوات.🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹برای مامان شدن من هم اگه دوست داشتین یه دونه صلوات مرحمت بفرمایید 🙏⁦❤️⁩🥰😍🤩
من چه شکلیم ؟

خوشگل 

من عاشق  این دنیا و زندگی ام چون  تورو دارم💞          در هیاهو و ازدحامِ مغزم سکوت منعکس میشود..          دو سال خاننده خاموش بودم  بعضیاتونم میشناسم😍اون زمان  خاموش بودم یکی کاربری مامان کوچولو 16 ساله رو دنبال میکردم یکی فیصل (اگ درس گفته باشم) 
امسالو مردودم؟ 🤣

با اینکه حس ششم نیستم 😂ولی احتمال خیلی زیاد بله😂

اسم من رو میدونی ولی داستان من رو نمی دونی!!شنیدی چه کارهایی کردم ولی نشنیدی چی به من گذشت،اگر جای من بودی رو پله اول جا زده بودی....🖤تو گاو بازی ،جایزه ی اول به کسی تعلق می گیره که بهترین جا خالی رو به حمله گاو بده،نه اینکه باهاش درگیر بشه.....با گاو های زندگیتون درگیر نشین....!!
2032

کی نی نی دار میشم🥺🥺🥺مردم از انتظار

جان مادر نمی آیی؟؟؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟ فدای جانت جان مادر....میدانی تصمیم دارم به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه احزانم را گلستان جوانه ات کردی چه صدایت کنم؟جان مادر. راستی مادر، جایت خوب است؟دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟ جان مادر  جانه جانم چه لذت بخش است وقتی حس کنم تو هستی و دست روی شکمم بگذارم و بگویم جان مادر....عشق مادر، خانه ام سوت و کور است نمیایی؟؟چه زیباست در جمع باشم و تو فریاد بزنی ماما بگویم جان مادرنازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی  بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.جان مادر پیشانی ات را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روزی شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی و لباس نوزادی بر تن داشته باشی، آخ ،که چه لذتی دارد ماچی از بین دو ابرو ات بگیرم و بگویم خدایا شکر که جان دوباره دادی به وجودم آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم تنم میلرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت من عاشقت هستم جان مادر مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شدم دیگر توانی برایم نمانده تورا می خواهم جان مادر                      

رنگ لباسمو بگو

کاربرقدیمی هستم💜                                                                     در خواست دوستی قبول نمی کنم عزیزان💝.                                                                                                                         شاید مثل شیشه بشکنم💔.                                                                                              ولی بد جر میدم🔪

چشام چ رنگیه؟

قبل از گرفتن قیافه از داشتن آن اطمینان حاصل فرمایید.                                                                                                     با تچکر🤓                                                                        رومن کراش نزنین من متاهلم😌(عشق اول و اخر [تتلیتی_اعظم])😌❤
خوشگل 

😙😍

2081

چیزی که میخوام میشه یا نه؟

اسم من رو میدونی ولی داستان من رو نمی دونی!!شنیدی چه کارهایی کردم ولی نشنیدی چی به من گذشت،اگر جای من بودی رو پله اول جا زده بودی....🖤تو گاو بازی ،جایزه ی اول به کسی تعلق می گیره که بهترین جا خالی رو به حمله گاو بده،نه اینکه باهاش درگیر بشه.....با گاو های زندگیتون درگیر نشین....!!
1718