1874
2079

هعی

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

ب تخمدان تنبل چپم😂😂😂

https://harfeto.timefriend.net/16231106946730 منم دلم حرف ناشناس میخواد 😋😎 بهم بگین هر چی تو دلتونه😍 لطفا خواهش میکنم از من نخواید که اینجا مشاوره درمانی بدم عای عم یکی از مخالفان مشاوره مجازی😅 ولی در مورد رشته روانشناسی راهنمایی خواستید درخدمتم در حد توان و سوادم .🤗  ولی اگر شما هم خواستید در محیط مجازی مشاوره بگیریدحتما از اون شخص روانشناس درخواست کنید شماره نظام روانشناسیش رو بهتون بگه و بعد شما حتما چک کنید و از صحتش مطمعن بشید شما قانونا این حق رو دارید . ..دوستای نینی سایتی من لطفا دست از قضاوت کردن همدیگه برداریم قرار نیست چون یه چیزی برای ما دور از ذهنه پس بگیم فلانی داره دروغ میگه قرار نیس هممون شرایط زندگی و روابط یکسانی داشته باشیم قرار نیست هر ایرانی لزوما داخل ایران هم بدنیا اومده باشه قرار نیست هر کس ایرانیه لزوما داخل ایران هم زندگی کنه بابا  بیایید دست از تلاش برای مچ گیری برداریم به قول یکی از شاعرا من گر نیکم و گر بد توبرو خودرا باش     مرسی اه😅              زندگی رسم خوشایندی است                                 삶은 즐거움의 전통                                                                              Life is a tradition of pleasure
2073

🤭

◇هر چ قدر فقر درونی شدیدتر باشه؛نمایش های بیرونی بیشتر میشه¤                                                                         °مگ‌ کلاغ میتونه ادا عقابو دراره....•                                        ○بعضیهام با مکیدن احوالات بقیه نفس میکشن•                      ●شیر یا خط؟!     _هرچی ک انتخاب نشده موند مال من☠    •هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن...🤠       □کلا نباید زیادی خوب بود؛بدجوری داستان میشه ▪︎ #تک.مارالتم                            #هیس🤫         https://harfeto.timefriend.net/16236607190217      ای دیم از رو ایشونه ن کس دیگ@نیکا_گل_من

هییییی😕😂

من عاشق  این دنیا و زندگی ام چون  تورو دارم💞          در هیاهو و ازدحامِ مغزم سکوت منعکس میشود..          دو سال خاننده خاموش بودم  بعضیاتونم میشناسم😍اون زمان  خاموش بودم یکی کاربری مامان کوچولو 16 ساله رو دنبال میکردم یکی فیصل (اگ درس گفته باشم) 

من میگویم جان من استی ! 🌻😁

دیدن ابراز عشق دو نفر برای من لذت و شعف داره 😍😊

پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید   بحثی را که نه خود قانع میشوی و نه میتوانی شخص مقابل را قانع کنی با یک لبخند تمام کن ... 😊🙏🏻🧡 مهم نیست چه مدرکی دارید مهم این است چه درکی دارید . ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن   هر قدر هم که خوب باشی، حریف سلیقه ها نمیشوی ... پس لازم نیست همه رو راضی نگه داری  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید   ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2050
من میگویم جان من استی ! 🌻😁 دیدن ابراز عشق دو نفر برای من لذت و شعف داره 😍😊

ای جانم مهربون

مرسیییی گیانمی😂😘😘🌷🌻

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢

ان شاء الله که معشوق میشی به دلخوشی 

ولی اینم ببین که خدا رو شکر هرگز مخاطب «جان پدر کجاستی» نشدی 

خواهش میکنم بنده رو هیچ کجا تگ نکنید . من با علم به اینکه خیلی از کاربرا دیروز پشت سرم هر حرفی تونستند زده اند، امروز تگم میکنن میگن اوپرا جون جواب سوال ما رو بده و فردا باز خواهند گفت ما از اول اوپرا رو دوست نداشتیم، اینجا عضو هستم.

مثل اینکه همه ایران داشتن میترکیدن😏

من ۶ساله اینجا  عضو هستم  و این ۷ کاربریم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه    فقط دوستان لطفا  قپی نیاین بیشتر تون چشم تون به کاربر جدید میفته میخاین دستش بندازین😑من خودم خاک خورده ای سایتم  ✋  (و یه نصیحت به شماها  طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی گیاتونو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه -دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) چاکر  همه با مرام ها👊
ان شاء الله که معشوق میشی به دلخوشی  ولی اینم ببین که خدا رو شکر هرگز مخاطب «جان پدر کجاستی» ن ...

💔🖤

دخترم دختر افغانم من دختر ملک دلیرانم من            ‌         مشکن بال و پرم را مشکن      مشکن تاج سرم رامشکن                            هستم آزاده چو آهو به دمن 🍃                                             عشق دارم چو ملالی به وطن 🖤🇦🇫                                              سر دهم نغمه چو بلبل به چمن     زینب و ناز و مهری به سخن            همچو گل خنده به لبها دارم همچو گل خنده به لبها دارم                 جای در دامن صحرا دارم در دلم نیست بجز عشق وطن💔                  در هر شعر و غزل ها دارم🥀🕯                                                     دخترم دختر افغانم من دختر ملک دلیرانم من 👸🏻🇦🇫                     
2081

موضوعش چیه 

من نشنیدم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
ای جانم مهربون مرسیییی گیانمی😂😘😘🌷🌻

😅😉💜🌻💛 

پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید   بحثی را که نه خود قانع میشوی و نه میتوانی شخص مقابل را قانع کنی با یک لبخند تمام کن ... 😊🙏🏻🧡 مهم نیست چه مدرکی دارید مهم این است چه درکی دارید . ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن   هر قدر هم که خوب باشی، حریف سلیقه ها نمیشوی ... پس لازم نیست همه رو راضی نگه داری  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید   ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
1718