2703
2553

از همون بچگی این جوری بودم 

مثلا دوس دارم ک کسی که رتبه اش و مقامش ی جورایی بالاتر از منه 

مثلا معلم منه یا استاد منه یا هرچی یا سنش از من بیشتره ( خانوادمو شامل نمیشه ها😐و مرد هارو شامل نمیشه )

معلم و استاد یا فامیلای مثلا ۳۰ ۴۰ ساله ک خانم هستن ( اقا اصلااا)

دوس دارم منو دوسم داشته باشن باهام با محبت حرف بزنن حس خیلیییی خوبی میگیرم 

مثلا یه دوست مجازی خانمم دارم ک ۴۰ سالشه😶یا دختر خالم ک ۴۰ سالشه باهم صمیمی شدیم 

حتی دوران دبیرستان و .. با معلمام صمیمی میشدم انقد صمیمی میشدم ک اونام میشدن بیشتر از بچه های دیگ دوسم داشتن و وقتی مثلا میدیدم  توجه میکنن بهم یا لبخند میزنن و دوسم دارن خیلی خوشحال میشدم 

و اینکه تمایل دارم باهاشون درد دل هم کنم 

مثلا همین چن هفته پیش با استادم ک قبلش صمیمی شده بودم درد دل کردم از زندگیم گفتم 😑😂

بنظرتون طبیعیه  ؟ شمام اینحوری هستین؟‌ 

تو مدرسه هرسال از یکی از معلمای خانمم خوشم میومد😶همین الانم عشقم ازبین نرفته ها😄😂

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اومممم یه رمان در همین رابطه خوندم 

ب نظرم بیشتر یه گرایشه نه اختلال

فک کنم راجع به همسر آینده تم همین نظرو داشته باشی

عشق ، دام طبیعت است برای تولید مثل...                               .                                                                                                                 https://harfeto.timefriend.net/16216845902636              بنویس برام♾           
2714

شاید حس امنیت میگیری پخته تر هستن وتو را همینجوری که هستی پذیرفتن برا همین بیشتر علاقه داری

من این حس تو را تجربه نکردم دقیقا ولی نوعی دیگه دارم

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

چون تو ذهنت قبولشون داري باعث میشه به سمتشون روی بیاری و درخواست کمک کنی . اینکه بهت محبتت کنن لذت می بری چون فرد رو یک آدم بزرگ و قدرتمند می بینی .

راستی من خوشم‌نمیاد احساس میکنم به اطرافیان ضربه وارد میشه

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙

امضات😂😂😂

من تاپیکت ک عکستو گذاشتی گفتی خیلی خوشگلی ولی شانس نداری یادمه خواستم بگم خیلی خوشگل بودی😜

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
2706