2058
2075

ینی نمیترسن 

از بی ابرو شدن از خانواده ی خودشون خجالت نمیکشن  ؟ 

تو مغزشون چی میگذرع واقن؟ 

چی کارن شغلشون چیه 

واقن میشه مثلا رییس یه شرکت  مثلا حیانت کنه😐  یا مثلا یع معلم یکی ک خیلی شغل خوبی داره  ( ن از لحاظ پول از لحاظ) توی اجتماع 

چحوریاس واقن ؟ 

مردی ک خیانت کرده ب زنش رو دیدین؟یا خدای نکرده شوهر خودتون؟ اصلا از زمان عقد احتمال نمیدادین ممکنه خیانت کنه؟ 

از همون از عقلش سر جاش بود؟ 

دیدین یکیو ک خانواده سالمی داره خیانت کنه؟

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

اره قبلا مدیرکل بود وصعشم توپ و مهندس نااظر ام بود

رفت با دختر نگهبان باغش ک متاهل بود 

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

الاغن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

کسی که فکر خیانت بیاد تو ذهنش.آبرو خانواده و... براش مهم نیست..فقط هوس خودش براش مهمه و بس

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بًَُِِِِِِِِّّّّهُُُِِّّ زًَُُِِِِِِِِّّّمَُُُِِِِِِِّّیًًًُُُِِِِِِِنًًًَُُِِِِِِ آًَِِّمًُِِِِِّدًُُُِِِِِِِّهًَِِِِّ اًَََِِِِِِِمِِِِِِِّّّّ خًًًًِِِِِِِِّّاُِِِِِِِِِّّّدًًًًًَُِِِِِِمِِِِِِِِّّّ زًََََُِِِِِّهًًُُُِِِِِِّرًًُُُُِِِِِِّاًًَُُِِِِِِّّ بًًُُِِِِِِّّّاًُُِِِِِّّشًََََََِِِِِِّمًًًُُِِِِِِِِِ.ًَُُِِِِِ.ِِِِِِِِِِّّ.ًًَُُِِِِِِِّّ
2050

خیلی راحت زندگی میکنن چونکه مرده هرکاری بکنه مشکل از خودش نبوده از زنش بوده که بهش توجه نکرده به همین راحتی همه توجیه میشه

من تماشای تو میکردم و غافل بودم                                       کز تماشای تو خلقی به تماشای منند

اصلا ربطی به شغل نداره .اتفاقا از ابروشون میترسن خیلیاشون ولی فکر میکنن کسی متوجه نمیشه 

کاش خاورمیانه سراسر شنزار بود،جنگ نداشت و به جای تمام این هزاران چاه نفت که برای مردمش نصیبی جز اشک و دود ندارد هزار نزار قبانی داشت ..بامن میرقصی و در گوشم حرف میزنی ،کلماتی میگویی که به هیچ کلمه ای نمی ماند،دستم را میگیری و مرا بر فراز ابرها مینشانی...و مرا باخود میبرد ،مراباخود تا میهمانی گل های شب بو می برد و من همچون طفلی در دستان او و مثل پری که نسیم اورا باخود می برد...دستانش به من آفتاب را میبخشد و به من تابستان را میبخشد و دسته ی پرستوهای مهاجر...و به من می گوید که من شاهکار او هستم و میگوید با ستارگان برابری میکنم#نزار_قبانی
2064
بیشتر تعریف میکنی

اره عزیزم

یکی بود از همه نظر عالی خودشونم کارمند بودن

فک نکنم خانومی به زیبایی خانومشون پیدا میشد به قران قسم با همه شرایطش میساخت بچه هاشم همینطور 

ولی با وجود اینکه۴۰سالشون بود با خانم۵۷ساله حرف میزد میرفت پیششون شارژ و..

یه جا خوندم میگفت مردایی که خیانت میکنن ضریب هوشیای خیلی پایینی دارن عملا یعنی مغزی ندارن که چیزی ت ...

اصلا این جوری نیست 

من یک نفر را می شناسم دانشیار دانشگاه است  با یک عالمه مقاله علمی  بسیار سرشناس

بیشتر تعریف میکنی

توهم مثل من فکرت مشغول این موضوعه.تازه من تاپیکم زدم کسی جوا نداد خانما لطفا برید به آخرین تاپیکم راجع به اون موردی که از شوهرم تعریف کردم نظر بدین لطفا. حالم بده

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا صدهزاربار شکرت که تودلیم سالمه پسرامو به دستای مهربون خودت سپردم.هرکس امضامو میخونه اگه اسم پسر قشنگ بلدید پیشنهاد بدید ممنونم😍

بولهوس بودن ادما نه ربطی به جنسیت داره نه ربطی به صنف شغلی خاصی داره نه ربطی به سن و قیافه دارن. همش برمیگرده به عقل و جنبه اون ادم.

من هم خانم خیانت کار دیدم و هم اقا، منتهی خانم سرش به سنگ خورد و ادم شد ولی اقا نه ....

1718