2726
عنوان

خانما خواهش میکنم بیاین..

57 بازدید | 7 پست

سلام من ۱۲ ساله هستم مادرم الان رفته خرید گوشی اش رو جا گذاشته بود منم گفتم تعریف کنم زندگیم رو پدرم همیشه من رو میزنه مادرمم که اصلا عین خیالش نیست..

میترسه طرفداری کنه اخه اونم میزنه بخدا هر روز دارم کتک می خورم تمام بدنم سیاه و کبوده..

باید چی کار کنم خواهش میکنم کمک کنین گزارش نزنید اخه این گوشی مادرمه و من زیاد دست نمیزنم..

اگه مامانت این تاپیک تو ببینه چی؟

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه دیده میشه؟؟

اره😐

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
2728

مامانت بفهمه اومدی اینجا ک بدتر کتک میخوری😐💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

مامان خانوم الان پست رو میبینی 

من تاپیکات رو دیدم همش نگران دخترت بودی

اینجا هم حواست بهش باشه دیگه   

مامان خانوم 

من تاپیکات رو دیدم همش نگران دخترت بودی

اینجا هم حواست بهش باشه دیگه