2737
2734

سلام دوستان من چاقم الان رژیمم

گاهی دستام شروع میکنه به لرزیدن.پاهام سنگین میشه.چشام سیاهی میره  و در موارد شدید تر سردرد میشم به نظرتون قندم میفته یا فشارم؟چی بخورم این مواقع

الان هنینطوری شدم غذا خوردم اما هنوز دستام داره میلرزه

همتا اسم خـودمه♥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قندخون هست منم خیلی اینطور میشم.اتفاقا غذاهم میخورم یکم طول میکشه تا بدنم برگرده.

سعی کن شیرینیجات زیاد نخوری سریع قندخون رو میندازن

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
2728
2738
قندخون هست منم خیلی اینطور میشم.اتفاقا غذاهم میخورم یکم طول میکشه تا بدنم برگرده. سعی کن شیرینیجات ...

واقعا؟پس چی بخورم من برعکس شیرینی هیلی دوست دارم مدام هوس میکنم.دیشب مثلا هوس شیرینی نخودچی کرده بودم خس میکردم اگر نخورم میمیرم مثلا

همتا اسم خـودمه♥
مادرشوهر من قند داره وقتی قندش میره پایین دستاش خیلی میلرزه ویکدفعه خیلی میخوره و بعد از نیم ساعتی ب ...

افرین منم الان خیلی خوردما هنوز خوب خوب نیستم

همتا اسم خـودمه♥
کاش اگه میتونی بری آزمایش بدی تامشخص بشه قندداری یانه.یا چکاب بری که بهتر

تو رژیم اینطوری میشم اخه

غلایمی ندارم از قند

البته خیلی وقته ازمایش هم نرفتم باید برم ممنون

همتا اسم خـودمه♥
واقعا؟پس چی بخورم من برعکس شیرینی هیلی دوست دارم مدام هوس میکنم.دیشب مثلا هوس شیرینی نخودچی کرده بود ...

من شیرینیجات صنعتی که بخورم اینطور میشم.عوضش خرما میخورم.

نخور عزیزم میخوری هم کم بخور منم چاقم و رژیم دارم.

این ماه رمضون دلم له له میزد واسه بامیه ولی یبارم نخریدیم بخوریم🤧 چون شیرینی جات باعث میشه روند لاغری هم کند شه

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
2706