2703
2553
عنوان

تو فکر خودکشی ام

116 بازدید | 14 پست

خسته شدم از بیماریم درد مری پدرمو درآورده آندو هم همش میگه سالمی فقط دریچه شل شده و مدام قرص میخورم بعضی روزا بدم بعضی روزا خوبم از درد خسته شدم نمیدونم این ریفلاکس چی بود افتاد به جون من دارویی نمونده نخورده باشم همشم پرهیز غذایی میکنم

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم صبوری کن انشالله خوب میشی 

دعا کن برام درد دارم خیلی بده حس و حالم میخواستم برای روز عید کیک درست کنم از شدت درد نتونستم

2456
چرا خودکشی فکر کنی تو چرا فقط یک مشکلتو میبینی خدا بهت پا چشم دست داده خدای نکرده سرطان ک نگرفتی بیم ...

از این دکتر به اون دکتر انقدر شدم دیگه خستم باشه ممنونم که نکات مثبت زندگی رو هم بهم یادآوری کردی

از این دکتر به اون دکتر انقدر شدم دیگه خستم باشه ممنونم که نکات مثبت زندگی رو هم بهم یادآوری کردی

یکسر بیمارستانهاا برو مریضارو ببین بعد ک ب خودت بیایی میبینی بیماری تو درمقابل اونا چیزی نیست طرف تومور مغزی داره یا سرطان یا پا نداره راه بره  یا نابینا یا فلج یک عمر رو تخت بخدا همه ی اینارو دیدم همیشه خداروشکر کن بابت چیزهایی ک داری ناشکری نکن خودکشی پایان زندگی نیست شروع یک زندگی دردناکتر از این دنیاست.

2714
یکسر بیمارستانهاا برو مریضارو ببین بعد ک ب خودت بیایی میبینی بیماری تو درمقابل اونا چیزی نیست طرف تو ...

هعییییی درسته عزیزمی چشم

واقعا دکتر خوبیه؟ شما رفتی پیشش؟

من یکی از نزدیکانم نتیجه گرف هر دکتری میرف تشخیص نمیدادن رفت پیشه این تشخیص داد و با دارو خوب شد انشالله برا شما هم نتیجه بده دکتر حمید محبوبی پور نزدیکای اداره پست تو‌چهارراه طالقانی بزن تو‌گوگل ادرس و شمارش هس اگه پیدا نکردی بگو تا برات از اشنامون بگیرم

من یکی از نزدیکانم نتیجه گرف هر دکتری میرف تشخیص نمیدادن رفت پیشه این تشخیص داد و با دارو خوب شد انش ...

عزیزم خدا خیرت بده پیدا کردم از نت اگر رفتم و نتیجه گرفتم تا اخر عمر دعاهای خیرم پشت سرته انشاالله منکه همه جا رفتم اینم روش

عزیزم خدا خیرت بده پیدا کردم از نت اگر رفتم و نتیجه گرفتم تا اخر عمر دعاهای خیرم پشت سرته انشاالله م ...

قربونت انشالله خوب شی این تحصیلاتش از امریکاس فک کنم دستشم خیلی سبکه حتما برو ما ک این دکترو خیلی دعا میکنیم خدا خیرش بده

انشالله ک زود خوب بشی .ولی اگه این دکتر ک دوست عزیز گفت جواب نگرفتی ی سر برو پیشه دکتر دارو گیاهی استفاده کن خیلی خوبه

اونجایی که دلت واسه یه خر تنگ شدیاد جفتکاش بیوفت ..
انشالله ک زود خوب بشی .ولی اگه این دکتر ک دوست عزیز گفت جواب نگرفتی ی سر برو پیشه دکتر دارو گیاهی اس ...

ممنونم عزیزم انشاالله اتفاقا تو فکرش هستم شما میشناسین متخصص تب سنتی؟

2706