2737
2734

چهارده سالم بود مامانم گفت داره ميره جمكران نامه بنويس آرزوهاتو 

بده ببرم بندازم تو چاه برآورده ميشه

(ازقبل شك كرده بود كه من علاقه دارم به پسرهمسايه)

هيچي ديگه من نامه نوشته بودم خدايا

من فرهاد(پسرهمسايه)رو دوست دارم آرزو مو برآورده كن باهاش ازدواج كنم

بعد بهمون سه تا بچه بده اسماشون وبزارم طاها مليكا ياسين

خدايا من دوس دارم باهمسرم وبچه هام برم انگليس زندگي كنم

امروز مامانم بعد  هجده سال به رو م اورد انقدر جاخوردم وكلي خنديدم

گفتم قهرم  باهات چرا نامه مو باز كردي خوندي

الانم هنوز مجردم در خدمتتونم 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بله فرهاد اونموقع نامزد كرد بعدم ازاونجا رفتن

اللن دیگ یادت رفته؟

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

واییی🤣🤣🤣🤣

بابا من کوچک بودم یه آرزو داشتم که مامانم نمی خواستم بفهمه وقتی تو یه برگه می نوشتم اینطوری می نوشتم 

خدایا همون 🥴😶😂🙌🏻

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

🤣🤣🤣🤣چقد ساده بودی

من دفتر چه خاطرات دارم ولی بازم توش هیچی نمی نویسم میگم یهو کسی ببینه

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤
2706