2737
2734
عنوان

همه سرزنشم میکنن بخاطرشیرندادن

160 بازدید | 20 پست

سلام دوستان دخترم تا ۶ماهگی شیرخودمو خوردبعدش مریض شد بیمارستان بستری شد دیگه سینمونگرفت هرکارکردگ نگرفت الان بهش شیشه میدم ولی شوهرم ومادرشوهرم سرزنشم میکنن ک چراشیرخودتو نمیدی بااینکه ازخدامه شیرخودمو بخوره .پسرمو تادوسالگی شیردادم ولی این نشد.خیلی خجالت میکشم دوس ندارم جایی برم ک هی ازم بپرسن چراشیرخودتو نمیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا عزیزم خجالت نداره بگو قرار نیس که خودمو بکشم سینمو نمیگره به مادرشوهرتم اصلا جواب نده

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

وا خب عزیزم یبار جلو شوهرتو مادر شوهرت نشونشون بده دخترت شیر نمیخوره بزار از الان بفهمن که دیگه حرفی نباشع

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️
2738

عجب شوهري؟اونكه ديد بچه شير خودت رو نخورد باز اين حرف رو ميزنه

مكه رشد بچه ات عقب افتاد؟

شما هم بگو اتفاقا تجربه شد برام ايكاش سر پسرم هم شير خشك ميدادم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

مشکل از شما نیست، مشکل از شوهرت و مادرشه که موضوع به این سادگی رو نمیفهمن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
وا عزیزم خجالت نداره بگو قرار نیس که خودمو بکشم سینمو نمیگره به مادرشوهرتم اصلا جواب نده

فکرمیکنن خودم تنبل بازی دراوردم ولی دیدم بچم داره آب میشه آب بدنش کم شده بودازبس شیرنمیخوردحالاشوهرم میگه بزوربهش بده 

فکرمیکنن خودم تنبل بازی دراوردم ولی دیدم بچم داره آب میشه آب بدنش کم شده بودازبس شیرنمیخوردحالاشوهرم ...

نمیشه که شیر خشک بده اتفاقا بچه هایی که شیر خشک میخورن خیلیم تپل ترن بچه کوچیک زور چه میفهمه چیه 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706