2129
2106

دیشب به تاییدی مه مکارم کفته عید نیست به خانمی به اسم بانو بی نشان همینم گفت مه باید به مرجع تقلید خود مراجعه کنید چرا اطلاع اشتباه میدین این ربطی به مرجع تقلید نداره

دقیقا همین حرفارو بانوی بی نشان تو تاپیکش گفت😊

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤨💎نگین الماس قلبتم❤🤨///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///❤تا ته تهش بغلامون مال همدیگه ست❤/// کچلوی من!///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو حتی فقط بااسم اون شهر///🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🐥///❤ دوستت دارم تمام من♥///♥خدایا شکرت بابت همه چی♥///تامام.

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
همر سال این بحثه به عده میان اطلاع اشتباه میدن عید روزه گرفت گناه کبیرس

ادم باید ب مرجع تقلیدش گوش کنه

اون حکم حکومتی ک میگن رو اعلام نکردن

فقط رهبری گف ماه رویت شدده

بهتره ب حکم مرجع خودتون گوش کنین😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤨💎نگین الماس قلبتم❤🤨///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///❤تا ته تهش بغلامون مال همدیگه ست❤/// کچلوی من!///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو حتی فقط بااسم اون شهر///🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🐥///❤ دوستت دارم تمام من♥///♥خدایا شکرت بابت همه چی♥///تامام.

خودمون که ندیدیم،مرد عادل هم که پیدا نمیشه،سی روز هم که نشده.خب حرف دیگه؟

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
2050
ادم باید ب مرجع تقلیدش گوش کنه اون حکم حکومتی ک میگن رو اعلام نکردن فقط رهبری گف ماه رویت شدده به ...

وا عزیزم بخون کامل گذاشتم گفته تقلیدی نیست تو نبو ت اول ماه چرا میزاریم بازم میگین مرجع تقلید

گفت باید به مرجع اکتفا کنید کجا اینجا نوشته مرجع بخون گفته تقلیدی نیست پنج راهم داره

کلا سالی یه بار مردم یادشون میفته مرجع تقلید دارن بعد همون یه بار هم به حرف یکی دیگه گوش کنن؟

انصاف نیست😂

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
گفت باید به مرجع اکتفا کنید کجا اینجا نوشته مرجع بخون گفته تقلیدی نیست پنج راهم داره

پس با دقت تاپیک بانوی بی نشان رو بخون شما

هم این چهار پنج مورد رو گفته

هم راجع ب حکم حکومتی گفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودمون که ندیدیم،مرد عادل هم که پیدا نمیشه،سی روز هم که نشده.خب حرف دیگه؟

مرد عادل  ولی فقیه قبول  نداری من حرفی ندارم ایشان تایید کردن بعد وقتی رصد میشه صد نفر رصد خانه دوتار عالم نبود اینجا ببینن

تلویزیون اعلام کرد امروز فطره😐

بله

برخی مراجع اعلام کردن

فقط اقای سیستانی رو میدونم ک گفتن امروز رو روزع بگیرن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرد عادل  ولی فقیه قبول  نداری من حرفی ندارم ایشان تایید کردن بعد وقتی رصد میشه صد نفر رصد ...

اگ اینه ک تا یچیزی از مرجع خودمون ب مذاقمون خوش نیاد باید بگیم پس ی مرجع دیگع چون عادله اونو گوش کنیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ما ک روزه ایم

عید فرداس چون باید با چشم غیرمسلح دیده شه با ابزار قبول نیس

خدانگهدار همگی👋تو سایت بی فرهنگی کاملا تسلط پیدا کرده و اینکه اینجا کاربر فعال باشم رو دیگه در شأن خودم نمیبینم.اگر کسی طلبکاری بدهکاری چیزی داشت این ایمیلم😁aynaz38.ninisite@gmail.com
مرد عادل  ولی فقیه قبول  نداری من حرفی ندارم ایشان تایید کردن بعد وقتی رصد میشه صد نفر رصد ...

رصدخونه رو کاری ندارم. شما گفتی  خود انسان ماه رو ببینه! 

2051