2726

خواهرم خواستگاریشه و اولین خواستگاریه ک بابام راضی شده اجازه بده بیان.شنبه جلسه ی اوله ک پسره قراره با مامانش بیاد ک اگه خواهرم و پسره باهم اکی بودن و ب توافق رسیدن جلسات بعدی  به صورت رسمی تر بیان. 

و اینکه مامان پسره میشه دختر عموی بابام.(نسبت فامیلیمون اینجوریه)

الان ما نمیدونیم ک چی باید بپرسه.(چونکه من با شوهرم دوست بودم و ازدواجمون سنتی نبود)

و خواهرم خیلی نگرانه ک پسره رو به زور نیاورده باشن... یعنی میگه ممکنه پسره دلش پیش کسی باشه بعد اینا چون خواستن از غریبه دختر نگیرن دارن میان...(چونکه خانواده ی پدریم مذهبی هستن و پوششون چادره ولی منو خواهرم چادری نیستیم )

مرسی ک راهنمایی میکنید که برای اولین جلسه چجوری مطرح کنه این موضوع رو و چه سوالایی بپرسه؟؟؟

بپرسه چرا منو انتخاب کردی؟

هدفت از تشکیل خانواده چیه؟

فکر میکنی بتونی زندگی مشترک آرومی داشته باشیم؟

اگه تو یه مسئله تفاهم نداشتیم چیکار میکنی؟

مسکن و درآمد داره؟

از خودش و اخلاقیاتش بگه

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هدفت از ازدواج 

از اینکه منو انتخاب کردی.

چرا می خوای از واحد کنی 

معیارات چیه 

انتظاراتت 

اهدافت در آینده 

کارهایی که می تونی برای خانومت بکنی

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

[QUOTE=190386973]مرسی از همفکریت عزیزم. چجوری بفهمیم خودش اومده یا ب زور اوردنش؟[/QUOT]

نمدونم🤔

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘

اینارو :

- اهدافتون توی زندگی چیه؟

نگاهتون به آینده چیه؟ پنج سال دیگه فکر میکنید کجا هستید؟

- همسر ایده آل‌تون چه جوری میخواید باشه؟

- نظرتون درباره اینکه یک زن به تنهایی سفر بره چیه؟

- نظرتون درباره اینکه یک زن، حق طلاق و حق فرزند و.. رو داشته باشه چیه؟

- نظرتون درباره کار کردن خانوما بیرون منزل چیه؟

- به نظرتون آیا یه زن، لیاقت رهبری یه جامعه رو داره؟

- نظرتون درباره حجاب چیه؟

- نظرتون درباره خانومایی که کشف حجاب میکنن چیه؟ به نظرتون گناهه؟

💃💃💃💃
ب نظرت چجوری بفهمیم با انتخاب خودش اومده یا اصرار خانواده اش؟

همینکه بپرسه ملاکت برای انتخاب من چی بوده معلوم میشه دیگه

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه
ب نظرت چجوری بفهمیم با انتخاب خودش اومده یا اصرار خانواده اش؟

امتحانش کنید 

از لابه لایه صحبتاس می شه فهمید.

اگر یه گوشه می شینه و رغبت ندارم برای صحبت دلش نمی خواد داخل جمعتون باشه از زیر حرف زدن و مهمونی در بره

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2706