1874
2079
عنوان

بیایید اینور

| مشاهده متن کامل بحث + 36905 بازدید | 10170 پست
یبار    نه  پست  گزاشتم  نه  تاپیک    باز  ترکیدم  ...

😂😂😂😂وا

نمیشه کع از کجا میفهمه اسمت چیه؟

《کاربر خانم هستم》        دنیادی دا بعضی وقتلر قودوخلانیر       اشکالی نداره اگه ازم خوشت نمیاد همه ی آدما ک خوش سلیقه نیستن:)  آدما اونجورۓ ڪهـ ؋ـڪر میڪنۓ نیستن!..         با‌هر‌دینی‌حصاب‌میکنم‌عاخرش‌میریم‌جهنمٰٖٜ 😸🚶🏿‍♂️  وقتی‌باهات‌حرف‌میزنم‌سرتو‌تکون‌نده😏صدا‌زنگولت‌رو‌مخمه[😹✨]   بِ خر اَلماسَم بِدی یُنجِه میخاد بَحثِ لِیاقَته:)         حناااااا خییییییییییلیییییییی خنگووووولییییی😝       

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

اونجوری که فقط تو باید بری😄

😐😐😐😐من بای

شب خوش

《کاربر خانم هستم》        دنیادی دا بعضی وقتلر قودوخلانیر       اشکالی نداره اگه ازم خوشت نمیاد همه ی آدما ک خوش سلیقه نیستن:)  آدما اونجورۓ ڪهـ ؋ـڪر میڪنۓ نیستن!..         با‌هر‌دینی‌حصاب‌میکنم‌عاخرش‌میریم‌جهنمٰٖٜ 😸🚶🏿‍♂️  وقتی‌باهات‌حرف‌میزنم‌سرتو‌تکون‌نده😏صدا‌زنگولت‌رو‌مخمه[😹✨]   بِ خر اَلماسَم بِدی یُنجِه میخاد بَحثِ لِیاقَته:)         حناااااا خییییییییییلیییییییی خنگووووولییییی😝       
2077
هرکی الاغه بیاد داخل🤣🤣

😂😂😂😑😑😑

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
مرسی ممنونم خوبم خداروشکر 🤗

شکر

از ای پی مشترک که میان🤭

نمیشه که همه کاربرا رو چک میکنه یعنی؟

این راه غیر ممکنع

2032
بزن  سلام  یکی دو نفر میان سلام می کنن میرن وقتی رفتن شروع کن تگ کردن 😜

ایول

بله میشه از تنهایی یه قلب شد و ضربان زد♥ یعنی میشه فوران نکرد و دور نریخت 💔میشه به هم زد و موشکافت و نبض پیدا کرد میشه از بغض به هنر رسید و از اشک به ساز🎵 بعضی وقتا وضعیت انقد قرمز نیست که آژیرو بکشن🚨 اما همون آژیر وقتی به صدا در میاد خیلی از وضعیتا رو قرمز میکنه پس یه وقتا بهترین کار سکوته و سکوت یعنی قهر
اره   امتحانش  مجانیه بار ها  تاپیک زدم   گفتم  مشکلت   چی   ...

امتحان چی😐😐😐

😂😂😂😂😂باروم نمیشه نی نی یار اینجوری باشع😂😂😂😂😂 اخه با ما خیلی مهربونه😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
2051
بزنم؟

ن وایسا شب بزن

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 

نه بزنه 😝

هرکسی را بهر کاری ساختن...
اضافه هاشم جمع کردن این پسرارو ساختن
(دوستان پوستم حساسه آروم بوچم کنین)

لهنتتتتتتتتتتتت اه اه اه 

گل خوردیم😐

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 

😂😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40