2058
2075
عنوان

بیایید اینور

36905 بازدید | 10170 پست

@asiasa‍ زدم

مَرا تا دل بُوَد  دِلبَر تو باشی♡                       رفقای دلبر👈یه مدت کمتر میام.                                                                     
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6467191/دکتر-کیوان-مستوفی-اهل-فرااااانسه-حضور-در-سایت-دکتر-ساینا-کسی-ویزیت-شده-توسط-ایشو

من دلباخته یه نفرم. یه نفری که خیلی عاشقشم، به نظرم مرد زندگی هست خدا میدونه برای رسیدن بهش چه راهایی رو که رفتم ،هرکاری کردم که منو ببینه و ببیییینه و ببییییینه وعاشقم بشه و بعد از چندین سال تلاش و هزار تا راه رفته اخررررش به هدفم رسیدم ، عاشقم شد بعد از کلی تلااااش .ولی الان که دوساله بهش رسیدم‌ میترسم از انتخابم.میترسم از هزارویک رنگ بودن آدمها.از طرف دیگه هم میدونم که سخت میشه بدون اون نفس کشیدن و میدونم که آرامش من فقط اونه.ولی میترسم که خودش یه روزی این آرامش رو ازم بگیره. فقط دعا کنید برام که اون باهام مدارا کنه اذیتم نکنه، به خواسته هام احترام بزاره.فقط بخاطر اون بخاطر زندگیمون بخاطر آیندمون دارم‌می جنگم برا کنکور ۱۴۰۰.دعا کنید اول با عشقم خوشبخت باشم و بعد از چندین سال سختی بهش برسم و با ارامش کنارش زندگی کنم و دوم برای سلامتیم دعا کنید و سوم برای کنکور ۱۴۰۰ من.امن یجیب بخونید از تهه دلتون.🙏من تو زندگیم سختی های زیادی کشیدم. به هرچی فکر کردم خلافش شد‌. چندین سال برا رسیدن به عشقم هیچ تلاشی نکردم ولی بعدش پا شدم و با زمین و زمان جنگیدم تا اونم عاشقم شد‌. ولی الااان خیلی حس بدیه بعد از اون همه انتظار و حسرت الان به جایی رسیده باشم که تااازه از انتخابم بترسم‌. نمیدونم شایدم من زیاد وسواسی دارم و میترسم. برام دعا کنید. فقط همین                                                      
2077

کاربر مرد نمیشناسین؟😂

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
2032
@شرلوک_هکر007     به جهت اینکه من امشب بایددد تعلیق شم😂

توام فق ب فکر تعلیق خودتیا میشه ب  ماهم فکر کنی؟!؟¿°

'There's milion reasons why I should give you up  ,but the heart wants what it wants  معنی♡میلیون ها دلیل هست ک من باید تورو بیخیال بشم،اما دل وقتی ی چیزی رو بخاد میخاد/:شماهم مثل من وقتی از یک چیزی خوشتون میاد دوسه باراسکرین شات میگیرین؟!(حتی آهنگی رو ک دوس دارمو دوسه باردانلود میکنم)!یا من دیوونم؟!🤕🤔  🔺استارترهایی ک پست هامو ن ریپ میزنین ن لایک لطفا قبلش بگین ک پست های من ب پشمتون نیس تا دیگ من از ی تاپیک دیگ بیرون نیام (بخاطر تاپیک شما)انصاف نیس با این گوشی هنگم و مغز فسفر سوزم برا شما تایپ کنم بعدم هیچی ب هیچی         ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه!  آدم بی دلیل یِ آهنگو دوبار گوش نمیکنه،دوبار بِ چشمای هیچکس نگاه نمیکنه،بِ ی نفر دوبار فرصت نمیده،هیچ تکراری بی دلیل تبدیل ب تکرار نمیشه!/:💛😊

اسمااااا 😒😒😒😒😒😒 اه

مَرا تا دل بُوَد  دِلبَر تو باشی♡                       رفقای دلبر👈یه مدت کمتر میام.                                                                     

پاک کن😒😒😒😒😒😒😒😒

2082
توام فق ب فکر تعلیق خودتیا میشه ب  ماهم فکر کنی؟!؟¿°

من میخواممم تعلیق شمممم

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
حرف تو کتت نمیره

نچ 😂

من میخواممم تعلیق شمممم

باش دیگه نه من نه تو

1718