2726

دخترم چهل روزشه ده روزی میشه شبارو بیداره نق میزنه کلن خوابش کمه ب زور هشت ساعت درشبانه روز میخوابه  شیر خوردنی گریه میکنه خودشو میکشه عقب سختم اروغ میزنه و اروغ بزرگ میزنه حتمن هم باید اروغ بزنه حتی یه میک بزنه اروغ داره باز ده روزه اومدم خونه مادرشوهرم .دوشب پیش خواهرشوهرم گف گوششو ماساژ بده ماساژدادم گریه کرد گفتن از گوششه حالا دوروزه هرروز گوششو باروغن حیوانی ماساژ میدم امروز ولی بازخودشو میکشه عقب موقع شیرخوردن حالام امروز هرچی شیر خورده بعدش حالش بهم خورده حجمش زیاد نبود 

الانم هی میخورد شیرحالش بهم میخوردبازشیرمیخواس یکم نبات داغ دادم خوابید سیرنمیشد یه کم میخورد خودشو میکشید عقب گریه میکرد 

من خودم شکم ب رفلاکسه صب خواستم ببرمش دکتر مادرشوهرم اینانزاشتن گفتن بچه همینجورمیشه میبری میندازیش دست دکترا 

ب نظر شما چشه چیکارکنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به حرفشون گوش نکن برگرد خونت بعدم ببرش دکتر

ینی چی اخه گوش بچه رو ماساژ بدی خوب میشه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

نگو دکتر میبری 

برو ببین دکتر چی میگه بچه داره اذیت میشه اینجوری که

فقط 41 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

بچه تا یک سال همین حوریه مخصوصا زیر شش ماه از منم بچم بدتراز این بود ولی باهاش طی کردم یه ساعتم نمیخابیدم یه بارم بردم دکتر عفونت گوش داشت برطرف شد ولی بازم ازیت میکرد

صدددرصدرفلاکسه.مثل پسر منه همه علایمش

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

اسی اگ خودشو ساف میگیره مث خطکش میکنه از شکمشه تند تند باد گلوشو بگیر گاهی میبینی چند تا داره بگیر تا راحت بشه اگ دست ب گوشش میاره یا سرشو میماله ب بالش یا سینت گوششه 

برام دعا کنید 
2706