2733
2734
عنوان

گاهی عاشق شوهرمم و گاهی ازش بدم میاد نمیدونم چه مرگمه

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 26 پست
منم خیلی دوستش دارم عجیب عاشقشم اماوقتی یادکارای ک بادلم کرد ازش بدم میاد

منم این جوری ام اون لحظه ای که حرصم میده میخوام کله شو بکنم

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بچه ها من دانشجوی ارتباطاتم برای نظرسنجی توی پروژه دانشگاهم شدیدا به کمکتون  نیاز دارم لینک نظ ...

عزیزم برات انجام دادم انشاالله موفق باشی

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢
منم همینطور، با کاراش کاری میکنه ازش بدم بیاد، بیست روزه اومدیم تو این خونه هنوز عرضه یه انتن خریدن ...

خدا بهت صبر بده عزیزم نگران نباش این مشکلات هست

2738
عزیزم برات انجام دادم انشاالله موفق باشی

ممنون عزیزم. لطف کردی خدا دلت رو مثل بهشت خوبو خوش کنه . حاجتت روا باشه.

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔
خدا بهت صبر بده عزیزم نگران نباش این مشکلات هست

کلا برای کارای خونه بی عرضه ست برای هرچی یه ماه باید التماسشو بکنم، هنوز کمکم نکرده انباریو مرتب کنم، تا جایی که بتونم کارا رو خودم انجام میدم اما یه سریا تخصص میخواد یا سنگینه من نمیتونم😞😭

خداے من زندگے ام را به خودت گره بزن، گره کور!
ممنون عزیزم. لطف کردی خدا دلت رو مثل بهشت خوبو خوش کنه . حاجتت روا باشه.

انشاالله عزیزم خیلی نیاز دارم به دعا برام دعا کن بیماریم خوب بشه انشاالله توام هرچی از خدا میخوای بهت بده

انشاالله عزیزم خیلی نیاز دارم به دعا برام دعا کن بیماریم خوب بشه انشاالله توام هرچی از خدا میخوای به ...

تنت سلامت گلم