2703
2553

چیکار میکنید که زندگیتون خوب و شیرینه؟

با شوهراتون و خانوادش چطور رفتار میکنید؟

رو میدید رو نمیدید؟

بیاین راز موفقیتتون رو بگید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

برو تو کانال خانونای قری و همسران موفق همه چیو یاد میگیری😂

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2714

در مورد من خودشون خوبن که داستان نداریم یعنی داریم ولی کم داریم   والا من دراستانه چهل سالگی فهمیدم با ادم ناسازگار و سرتق هیچ راه سازشی وجود نداره فقط قربانی ها  کنار میان ومچاله میشن تا بگذره 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه

راز موفقیت قهر ها رو طولانی نمیکنم هیچوقت تو بحث پای سخص سومیو وسط نمیکشم مامانم‌گفته مامانت گفته نمیگم اصلا با دعوا شروع نمیکنم بحثو تازه از سرکار میاد ناراحت نمیکنم قیافمو احترام‌کامل و در عین‌حال بدون صمیمیت زیاد با خانوادس دارم نه از حیک و پوکشون میپرسم نه اجازه میدم اونا بپرسن 

من  سعی میکنم به حریم شخصی همسرم احترام بزارم و بزارم ارامش داشته باشه.

خانواده شوورم ک ... وقتی خونه ام و تنها تو مغذم کلی باهاشون دعوا میکنم 🤣🤣🤣😂😂😂 حتی بیشتر از قبل ازشون متنفر میشم ولی وقتی میبینمشون دور سرشون میگردم مخصوصا پدر شوور مادر شوور .اونام خداروشکر من  رو یه عروس خوب و مهربون میبینن🤣🤣🤣

اونا بخوان تو زندگیمون دخالت کنن شوهرم خودش جواب میده 

من یه چیزخوب فهمیدم همیشه بایدطلبکارباشی ازخواسته هات نگذری حتی اگه مقصرباشی این تودنیای الان حقیقته

آفرین دقیقا، بخدا هرچی گذشت کنی فایده نداره.

ولی خوب همشم نمیشه عین طلبکارا غرغر کرد.

2706